AktualnościZ Koroną na inaugurację

Z Koroną na inaugurację

Beniaminek II ligi Kolporter Korona Kielce będzie pierwszym rywalem piłkarzy białostockiej Jagiellonii w sezonie 2004/2005. Mecz zostanie rozegrany 31 lipca w Kielcach. Przed własną publicznością nasi piłkarze zadebiutują tydzień później (7 sierpnia) w meczu z GKS-em Bełchatów. Oto pełny terminarz rundy jesiennej II ligi sezonu 2004/05:

1. kolejka – 31 lipca

Piast Gliwice – Górnik Polkowice
Zagłębie Sosnowiec – RKS Radomsko
Stasiak Opoczno – MKS Mława
ŁKS Łódź – TS Podbeskidzie
Kujawiak Włocławek – Świt NDM
Arka Gdynia – Widzew Łódź
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów – Ruch Chorzów
Szczakowianka Jaworzno – Radomiak Radom

2. kolejka – 7 sierpnia

Górnik Polkowice – Radomiak Radom
Ruch Chorzów – Szczakowianka Jaworzno
Jagiellonia Białystok – GKS Bełchatów
Widzew Łódź – Korona Kielce
Świt NDM – Arka Gdynia
TS Podbeskidzie – Kujawiak Włocławek
Stasiak Opoczno – ŁKS Łódź
RKS Radomsko – MKS Mława
Piast Gliwice – Zagłębie Sosnowiec

3. kolejka – 14 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Polkowice
MKS Mława – Piast Gliwice
ŁKS Łódź – RKS Radomsko
Kujawiak Włocławek – Stasiak Opoczno
Arka Gdynia – TS Podbeskidzie
Korona Kielce – Świt NDM
GKS Bełchatów – Widzew Łódź
Szczakowianka Jaworzno – Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom – Ruch Chorzów

4. kolejka – 21 sierpnia

Górnik Polkowice – Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok – Radomiak Radom
Widzew Łódź – Szczakowianka Jaworzno
Świt NDM – GKS Bełchatów
TS Podbeskidzie – Korona Kielce
Stasiak Opoczno – Arka Gdynia
RKS Radomsko – Kujawiak Włocławek
Piast Gliwice – ŁKS Łódź
Zagłębie Sosnowiec – MKS Mława

5. kolejka – 25 sierpnia (środa)

MKS Mława – Górnik Polkowice
ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec
Kujawiak Włocławek – Piast Gliwice
Arka Gdynia – RKS Radomsko
Korona Kielce – Stasiak Opoczno
GKS Bełchatów – TS Podbeskidzie
Szczakowianka Jaworzno – Świt NDM
Radomiak Radom – Widzew Łódź
Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok

6. kolejka – 28 sierpnia

Górnik Polkowice – Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź – Ruch Chorzów
Świt NDM – Radomiak Radom
TS Podbeskidzie – Szczakowianka Jaworzno
Stasiak Opoczno – GKS Bełchatów
RKS Radomsko – Korona Kielce
Piast Gliwice – Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec – Kujawiak Włocławek
MKS Mława – ŁKS Łódź

7. kolejka – 3/5 września (piątek lub niedziela)

ŁKS Łódź – Górnik Polkowice
Kujawiak Włocławek – MKS Mława
Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce – Piast Gliwice
GKS Bełchatów – RKS Radomsko
Szczakowianka Jaworzno – Stasiak Opoczno
Radomiak Radom – TS Podbeskidzie
Ruch Chorzów – Świt NDM
Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź

8. kolejka – 11 września

Górnik Polkowice – Widzew Łódź
Świt NDM – Jagiellonia Białystok
TS Podbeskidzie – Ruch Chorzów
Stasiak Opoczno – Radomiak Radom
RKS Radomsko – Szczakowianka Jaworzno
Piast Gliwice – GKS Bełchatów
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce
MKS Mława – Arka Gdynia
ŁKS Łódź – Kujawiak Włocławek

9. kolejka – 18 września

Kujawiak Włocławek – Górnik Polkowice
Arka Gdynia – ŁKS Łódź
Korona Kielce – MKS Mława
GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno – Piast Gliwice
Radomiak Radom – RKS Radomsko
Ruch Chorzów – Stasiak Opoczno
Jagiellonia Białystok – TS Podbeskidzie
Widzew Łódź – Świt NDM

10. kolejka – 25 września

Górnik Polkowice – Świt NDM
TS Podbeskidzie – Widzew Łódź
Stasiak Opoczno – Jagiellonia Białystok
RKS Radomsko – Ruch Chorzów
Piast Gliwice – Radomiak Radom
Zagłębie Sosnowiec – Szczakowianka Jaworzno
MKS Mława – GKS Bełchatów
ŁKS Łódź – Korona Kielce
Kujawiak Włocławek – Arka Gdynia

11. kolejka – 2 października

Arka Gdynia – Górnik Polkowice
Korona Kielce – Kujawiak Włocławek
GKS Bełchatów – ŁKS Łódź
Szczakowianka Jaworzno – MKS Mława
Radomiak Radom – Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów – Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok – RKS Radomsko
Widzew Łódź – Stasiak Opoczno
Świt NDM – TS Podbeskidzie

12. kolejka – 8/10 października (piątek/niedziela)

Górnik Polkowice – TS Podbeskidzie
Stasiak Opoczno – Świt NDM
RKS Radomsko – Widzew Łódź
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
Zagłębie Sosnowiec – Ruch Chorzów
MKS Mława – Radomiak Radom
ŁKS Łódź – Szczakowianka Jaworzno
Kujawiak Włocławek – GKS Bełchatów
Arka Gdynia – Korona Kielce

13. kolejka – 16 października

Korona Kielce – Górnik Polkowice
GKS Bełchatów – Arka Gdynia
Szczakowianka Jaworzno – Kujawiak Włocławek
Radomiak Radom – ŁKS Łódź
Ruch Chorzów – MKS Mława
Jagiellonia Białystok – Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź – Piast Gliwice
Świt NDM – RKS Radomsko
TS Podbeskidzie – Stasiak Opoczno

14. kolejka – 23 października

Górnik Polkowice – Stasiak Opoczno
RKS Radomsko – TS Podbeskidzie
Piast Gliwice – Świt NDM
Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź
MKS Mława – Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź – Ruch Chorzów
Kujawiak Włocławek – Radomiak Radom
Arka Gdynia – Szczakowianka Jaworzno
Korona Kielce – GKS Bełchatów

15. kolejka – 30 października

GKS Bełchatów – Górnik Polkowice
Szczakowianka Jaworzno – Korona Kielce
Radomiak Radom – Arka Gdynia
Ruch Chorzów – Kujawiak Włocławek
Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź
Widzew Łódź – MKS Mława
Świt NDM – Zagłębie Sosnowiec
TS Podbeskidzie – Piast Gliwice
Stasiak Opoczno – RKS Radomsko

16. kolejka – 6 listopada

Górnik Polkowice – RKS Radomsko
Piast Gliwice – Stasiak Opoczno
Zagłębie Sosnowiec – TS Podbeskidzie
MKS Mława – Świt NDM
ŁKS Łódź – Widzew Łódź
Kujawiak Włocławek – Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia – Ruch Chorzów
Korona Kielce – Radomiak Radom
GKS Bełchatów – Szczakowianka Jaworzno

17. kolejka – 13 listopada

Szczakowianka Jaworzno – Górnik Polkowice
Radomiak Radom – GKS Bełchatów
Ruch Chorzów – Korona Kielce
Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia
Widzew Łódź – Kujawiak Włocławek
Świt NDM – ŁKS Łódź
TS Podbeskidzie – MKS Mława
Stasiak Opoczno – Zagłębie Sosnowiec
RKS Radomsko – Piast Gliwice

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00