AktualnościTerminarz rozgrywek II ligi w sezonie 2004/05

Terminarz rozgrywek II ligi w sezonie 2004/05

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz rozgrywek II ligi w sezonie 2004/05. Beniaminkowie – Radomiak Radom i MKS Mława rozpoczną wyjątkowo od dwóch wyjazdów z uwagi na remonty stadionów

Termin 1 – 31 lipca

Piast Gliwice – Górnik Polkowice
Zagłębie Sosnowiec – RKS Radomsko
Stasiak Opoczno – MKS Mława
ŁKS Łódź – TS Podbeskidzie
Kujawiak Włocławek – Świt NDM
Arka Gdynia – Widzew Łódź
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów – Ruch Chorzów
Szczakowianka Jaworzno – Radomiak Radom

Kolejka 2

Górnik Polkowice – Radomiak Radom
Ruch Chorzów – Szczakowianka Jaworzno
Jagiellonia Białystok – GKS Bełchatów
Widzew Łódź – Korona Kielce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Kujawiak Włocławek
Stasiak Opoczno – Łódzki KS
RKS Radomsko – MKS Mława
Piast Gliwice – Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 3

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Polkowice
MKS Mława – Piast Gliwice
Łódzki KS – RKS Radomsko
Kujawiak Włocławek – Stasiak Opoczno
Arka Gdynia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Bełchatów – Widzew Łódź
Szczakowianka Jaworzno – Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom – Ruch Chorzów

Kolejka 4

Górnik Polkowice – Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok – Radomiak Radom
Widzew Łódź – Szczakowianka Jaworzno
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – GKS Bełchatów
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce
Stasiak Opoczno – Arka Gdynia
RKS Radomsko – Kujawiak Włocławek
Piast Gliwice – Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec – MKS Mława

Kolejka 5

MKS Mława – Górnik Polkowice
Łódzki KS – Zagłębie Sosnowiec
Kujawiak Włocławek – Piast Gliwice
Arka Gdynia – RKS Radomsko
Korona Kielce – Stasiak Opoczno
GKS Bełchatów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Szczakowianka Jaworzno – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Radomiak Radom – Widzew Łódź
Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok

Kolejka 6

Górnik Polkowice – Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź – Ruch Chorzów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Radomiak Radom
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Szczakowianka Jaworzno
Stasiak Opoczno – GKS Bełchatów
RKS Radomsko – Korona Kielce
Piast Gliwice – Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec – Kujawiak Włocławek
MKS Mława – Łódzki KS

Kolejka 7

Łódzki KS – Górnik Polkowice
Kujawiak Włocławek – MKS Mława
Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce – Piast Gliwice
GKS Bełchatów – RKS Radomsko
Szczakowianka Jaworzno – Stasiak Opoczno
Radomiak Radom – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ruch Chorzów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź

Kolejka 8

Górnik Polkowice – Widzew Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Chorzów
Stasiak Opoczno – Radomiak Radom
RKS Radomsko – Szczakowianka Jaworzno
Piast Gliwice – GKS Bełchatów
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce
MKS Mława – Arka Gdynia
Łódzki KS – Kujawiak Włocławek

Kolejka 9

Kujawiak Włocławek – Górnik Polkowice
Arka Gdynia – Łódzki KS
Korona Kielce – MKS Mława
GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno – Piast Gliwice
Radomiak Radom – RKS Radomsko
Ruch Chorzów – Stasiak Opoczno
Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 10

Górnik Polkowice – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź
Stasiak Opoczno – Jagiellonia Białystok
RKS Radomsko – Ruch Chorzów
Piast Gliwice – Radomiak Radom
Zagłębie Sosnowiec – Szczakowianka Jaworzno
MKS Mława – GKS Bełchatów
Łódzki KS – Korona Kielce
Kujawiak Włocławek – Arka Gdynia

Kolejka 11

Arka Gdynia – Górnik Polkowice
Korona Kielce – Kujawiak Włocławek
GKS Bełchatów – Łódzki KS
Szczakowianka Jaworzno – MKS Mława
Radomiak Radom – Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów – Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok – RKS Radomsko
Widzew Łódź – Stasiak Opoczno
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 12

Górnik Polkowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stasiak Opoczno – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
RKS Radomsko – Widzew Łódź
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
Zagłębie Sosnowiec – Ruch Chorzów
MKS Mława – Radomiak Radom
Łódzki KS – Szczakowianka Jaworzno
Kujawiak Włocławek – GKS Bełchatów
Arka Gdynia – Korona Kielce

Kolejka 13

Korona Kielce – Górnik Polkowice
GKS Bełchatów – Arka Gdynia
Szczakowianka Jaworzno – Kujawiak Włocławek
Radomiak Radom – Łódzki KS
Ruch Chorzów – MKS Mława
Jagiellonia Białystok – Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź – Piast Gliwice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – RKS Radomsko
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stasiak Opoczno

Kolejka 14

Górnik Polkowice – Stasiak Opoczno
RKS Radomsko – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź
MKS Mława – Jagiellonia Białystok
Łódzki KS – Ruch Chorzów
Kujawiak Włocławek – Radomiak Radom
Arka Gdynia – Szczakowianka Jaworzno
Korona Kielce – GKS Bełchatów

Kolejka 15

GKS Bełchatów – Górnik Polkowice
Szczakowianka Jaworzno – Korona Kielce
Radomiak Radom – Arka Gdynia
Ruch Chorzów – Kujawiak Włocławek
Jagiellonia Białystok – Łódzki KS
Widzew Łódź – MKS Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Stasiak Opoczno – RKS Radomsko

Kolejka 16

Górnik Polkowice – RKS Radomsko
Piast Gliwice – Stasiak Opoczno
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKS Mława – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Łódzki KS – Widzew Łódź
Kujawiak Włocławek – Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia – Ruch Chorzów
Korona Kielce – Radomiak Radom
GKS Bełchatów – Szczakowianka Jaworzno

Kolejka 17

Szczakowianka Jaworzno – Górnik Polkowice
Radomiak Radom – GKS Bełchatów
Ruch Chorzów – Korona Kielce
Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia
Widzew Łódź – Kujawiak Włocławek
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Łódzki KS
Podbeskidzie Bielsko-Biała – MKS Mława
Stasiak Opoczno – Zagłębie Sosnowiec
RKS Radomsko – Piast Gliwice

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00