AktualnościZnany jest już treminarz IV ligi na sezon 2004/05

Znany jest już treminarz IV ligi na sezon 2004/05

Podlaski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz IV ligi na nadchodzący sezon 2004/05. Powiększona do 16 zespołów w województwie podlaskim liga ruszy 8 sierpnia i potrwa do 7 listopada. Występujący w tej klasie rozgrywkowej piłkarze rezerw białostockiej Jagiellonii na inaugurację rundy jesiennej zmierzą się w meczu wyjazdowym z beniaminkiem Victorią Łystki. Inny beniaminek – Piast Białystok – będzie rywalem podopiecznych Zbigniewa Skoczylasa na zakończenie rundy. Ogółem w tej rundzie jagiellończycy rozegrają osiem spotkań na własnym stadionie i siedem na wyjeździe. Zanim jednak drużyna zainauguruje rozgrywki, czeka ją mecz rundy wstępnej Pucharu Polski z Lechią Gdańsk (24 lipca, godz. 16.00 w Gdańsku). Przygotowania do nowego sezonu nasz zespół rozpocznie w najbliższy poniedziałek tj. 19 lipca.

Oto pełny terminarz rozgrywek IV ligi:

Kolejka 1 – 7-8 sierpnia 

Cresovia Siemiatycze  – Sokół Sokółka  
MKS Mielnik  – Sparta Augustów  
Pogoń Łapy  – Hetman Białystok  
Kolejarz Czeremcha  – Olimpia Zambrów  
Piast Białystok  – Wigry Suwałki  
Trak Victoria Łyski Klepacze  – Jagiellonia II Białystok  
Pomorzanka Sejny  – Supraślanka Supraśl  
Krypnianka Krypno  – Tur Bielsk Podlaski  

Kolejka 2 – 14-15 sierpnia 

Tur Bielsk Podlaski  – Cresovia Siemiatycze  
Supraślanka Supraśl  – Krypnianka Krypno  
Jagiellonia II Białystok  – Pomorzanka Sejny  
Wigry Suwałki  – Trak Victoria Łyski Klepacze  
Olimpia Zambrów  – Piast Białystok  
Hetman Białystok  – Kolejarz Czeremcha  
Sparta Augustów  – Pogoń Łapy  
Sokół Sokółka  – MKS Mielnik  

Kolejka 3 – 21-22 sierpnia 

Cresovia Siemiatycze  – MKS Mielnik  
Pogoń Łapy  – Sokół Sokółka  
Kolejarz Czeremcha  – Sparta Augustów  
Piast Białystok  – Hetman Białystok  
Trak Victoria Łyski Klepacze  – Olimpia Zambrów  
Pomorzanka Sejny  – Wigry Suwałki  
Krypnianka Krypno  – Jagiellonia II Białystok  
Tur Bielsk Podlaski  – Supraślanka Supraśl  

Kolejka 4 – 25 sierpnia 

Supraślanka Supraśl  – Cresovia Siemiatycze  
Jagiellonia II Białystok  – Tur Bielsk Podlaski  
Wigry Suwałki  – Krypnianka Krypno  
Olimpia Zambrów  – Pomorzanka Sejny  
Hetman Białystok  – Trak Victoria Łyski Klepacze  
Sparta Augustów  – Piast Białystok  
Sokół Sokółka  – Kolejarz Czeremcha  
MKS Mielnik  – Pogoń Łapy  

Kolejka 5 – 28-29 sierpnia 

Cresovia Siemiatycze  – Pogoń Łapy  
Kolejarz Czeremcha  – MKS Mielnik  
Piast Białystok  – Sokół Sokółka  
Trak Victoria Łyski Klepacze  – Sparta Augustów  
Pomorzanka Sejny  – Hetman Białystok  
Krypnianka Krypno  – Olimpia Zambrów  
Tur Bielsk Podlaski  – Wigry Suwałki  
Supraślanka Supraśl  – Jagiellonia II Białystok  

Kolejka 6 – 4-5 września 

Jagiellonia II Białystok  – Cresovia Siemiatycze  
Wigry Suwałki  – Supraślanka Supraśl  
Olimpia Zambrów  – Tur Bielsk Podlaski  
Hetman Białystok  – Krypnianka Krypno  
Sparta Augustów  – Pomorzanka Sejny  
Sokół Sokółka  – Trak Victoria Łyski Klepacze  
MKS Mielnik  – Piast Białystok  
Pogoń Łapy  – Kolejarz Czeremcha  

Kolejka 7 – 11-12 września 

Cresovia Siemiatycze  – Kolejarz Czeremcha  
Piast Białystok  – Pogoń Łapy  
Trak Victoria Łyski Klepacze  – MKS Mielnik  
Pomorzanka Sejny  – Sokół Sokółka  
Krypnianka Krypno  – Sparta Augustów  
Tur Bielsk Podlaski  – Hetman Białystok  
Supraślanka Supraśl  – Olimpia Zambrów  
Jagiellonia II Białystok  – Wigry Suwałki  

Kolejka 8 – 18-19 września 

Wigry Suwałki  – Cresovia Siemiatycze  
Olimpia Zambrów  – Jagiellonia II Białystok  
Hetman Białystok  – Supraślanka Supraśl  
Sparta Augustów  – Tur Bielsk Podlaski  
Sokół Sokółka  – Krypnianka Krypno  
MKS Mielnik  – Pomorzanka Sejny  
Pogoń Łapy  – Trak Victoria Łyski Klepacze  
Kolejarz Czeremcha  – Piast Białystok  

Kolejka 9 – 25-26 września 

Cresovia Siemiatycze  – Piast Białystok  
Trak Victoria Łyski Klepacze  – Kolejarz Czeremcha  
Pomorzanka Sejny  – Pogoń Łapy  
Krypnianka Krypno  – MKS Mielnik  
Tur Bielsk Podlaski  – Sokół Sokółka  
Supraślanka Supraśl  – Sparta Augustów  
Jagiellonia II Białystok  – Hetman Białystok  
Wigry Suwałki  – Olimpia Zambrów  

Kolejka 10 – 2-3 października 

Olimpia Zambrów  – Cresovia Siemiatycze  
Hetman Białystok  – Wigry Suwałki  
Sparta Augustów  – Jagiellonia II Białystok  
Sokół Sokółka  – Supraślanka Supraśl  
MKS Mielnik  – Tur Bielsk Podlaski  
Pogoń Łapy  – Krypnianka Krypno  
Kolejarz Czeremcha  – Pomorzanka Sejny  
Piast Białystok  – Trak Victoria Łyski Klepacze  

Kolejka 11 – 9-10 października 

Cresovia Siemiatycze  – Trak Victoria Łyski Klepacze  
Pomorzanka Sejny  – Piast Białystok  
Krypnianka Krypno  – Kolejarz Czeremcha  
Tur Bielsk Podlaski  – Pogoń Łapy  
Supraślanka Supraśl  – MKS Mielnik  
Jagiellonia II Białystok  – Sokół Sokółka  
Wigry Suwałki  – Sparta Augustów  
Olimpia Zambrów  – Hetman Białystok  

Kolejka 12 – 16-17 października 

Hetman Białystok  – Cresovia Siemiatycze  
Sparta Augustów  – Olimpia Zambrów  
Sokół Sokółka  – Wigry Suwałki  
MKS Mielnik  – Jagiellonia II Białystok  
Pogoń Łapy  – Supraślanka Supraśl  
Kolejarz Czeremcha  – Tur Bielsk Podlaski  
Piast Białystok  – Krypnianka Krypno  
Trak Victoria Łyski Klepacze  – Pomorzanka Sejny  

Kolejka 13 – 23-24 października 

Cresovia Siemiatycze  – Pomorzanka Sejny  
Krypnianka Krypno  – Trak Victoria Łyski Klepacze  
Tur Bielsk Podlaski  – Piast Białystok  
Supraślanka Supraśl  – Kolejarz Czeremcha  
Jagiellonia II Białystok  – Pogoń Łapy  
Wigry Suwałki  – MKS Mielnik  
Olimpia Zambrów  – Sokół Sokółka  
Hetman Białystok  – Sparta Augustów  

Kolejka 14 – 30-31 października 

Sparta Augustów  – Cresovia Siemiatycze  
Sokół Sokółka  – Hetman Białystok  
MKS Mielnik  – Olimpia Zambrów  
Pogoń Łapy  – Wigry Suwałki  
Kolejarz Czeremcha  – Jagiellonia II Białystok  
Piast Białystok  – Supraślanka Supraśl  
Trak Victoria Łyski Klepacze  – Tur Bielsk Podlaski  
Pomorzanka Sejny  – Krypnianka Krypno  

Kolejka 15 – 6-7 listopada 

Cresovia Siemiatycze  – Krypnianka Krypno  
Tur Bielsk Podlaski  – Pomorzanka Sejny  
Supraślanka Supraśl  – Trak Victoria Łyski Klepacze  
Jagiellonia II Białystok  – Piast Białystok  
Wigry Suwałki  – Kolejarz Czeremcha  
Olimpia Zambrów  – Pogoń Łapy  
Hetman Białystok  – MKS Mielnik  
Sparta Augustów  – Sokół Sokółka

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00