AktualnościRadomsko przyjedzie

Radomsko przyjedzie

Po ostatnim meczu ligowym RKS-u Radomsko z chorzowskim Ruchem (0 : 2) w prasie pojawiły się informacje, iż wobec trudnej sytuacji finansowej radomszczańskiego klubu pod znakiem zapytania stoi wyjazd drużyny na najbliższy ligowy mecz z Jagiellonią do Białegostoku. Podczas wczorajszego zebrania zarząd klubu zdecydowaną większością głosów zadecydował, że drużyna musi dokończyć w drugiej lidze obecny sezon.

– Zespół pojedzie na sobotni mecz do Białegostoku. W jakim składzie i pod czyją wodzą to już inna sprawa. We wtorek i środę będziemy rozmawiali z piłkarzami oraz z trenerami Czesławem Palikiem i Sławomirem Majakiem – powiedział po zebraniu rzecznik RKS-u, Jerzy Strzembosz.

Piłkarze wczoraj mieli wolne, a prezesi Janusz Śliwakowski i Henryk Barda przepraszają kibiców, że nie byli na ostatnim meczu ligowym przeciwko Ruchowi Chorzów, w którym RKS poniósł ósmą porażkę z rzędu. Zebranie wyborcze nie odbędzie się jak planowano, w tę środę.

– Chcemy, aby przy wyborze nowych władz klubu był obecny prezydent miasta, który w tych dniach przebywa w Barcelonie – powiedział Strzembosz.
Zebranie ma się się odbyć 7 października o godz. 18 w pawilonie klubowym przy ul. Kościuszki.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00