AktualnościIV liga: MKS Mielnik – Jagiellonia II 0 : 3

IV liga: MKS Mielnik – Jagiellonia II 0 : 3

Kolejne zwycięstwo odnieśli w IV lidze piłkarze rezerw białostockiej Jagiellonii. Tym razem podopieczni Zbigniewa Skoczylasa bez problemów pokonali w Mieniku tamtejszy MKS 3 : 0 (1 : 0). Prowadzenie dla naszego zespołu uzystkał w 18 minucie Marcin Dworzańczyk, po akcji Adriana Napierały. Ten sam zwodnik w 80 minucie podwyższył wynik spotkania na 2 : 0, tym razem po dośrodkowaniu Wojciecha Ankowskiego. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego wynik meczu strzałem z dystansu ustał Łukasz Tupalski. Po tym spotkaniu nasz zespół wspólnie z Wigrami Suwałki oraz Turem Bielsk Podlaski przewodzi stawce czwartoligowców na Podlasiu. Oto składy w jakich zagrały oba zespoły. Mielnik: Oskwarek – Pajnowski, Urbański, Pawlik, Kolejko, Rokosz, Sypek, Filipek, Piotrowski, Najdyhor (55` Żornaczuk), Doroszuk. Jagiellonia: Załuska – Ł. Tupalski, Wołczyk, Napierała, Koźlik – Siara (46` Tyczkowski), Wasiluk (46` Mężyński), Ankowski, Dzienis, Dworzańczyk, Świerzbiński (80` Wesołowski). Sędziował: Rafał Kulesza (Białystok). Widzów: ok. 100.