Aktualności27. urodziny kapitana

27. urodziny kapitana

27 urodziny obchodzi dzisiaj obrońca i kapitan białostockiej Jagiellonii Krzysztof Zalewski. Zawodnik ten jest wychowankiem naszego klubu, jednak karierę w piłce seniorskiej zapoczątkował w KP Wersal Podlaski Wasilków (sezon 1998/99 – IV liga). Był to jednak jedyny dotychczas sezon spędzony przez Krzyśka poza Jagiellonią.

W barwach naszego klubu zadebiutował w wygranym 4 : 0 meczu z Bugiem Wyszków (07.08.1999 – IV liga). Od tej pory regularnie co sezon należy do podstawowych zawodników drużyny. Do dnia dzisiejszego rozegrał z „J” na piersi 154 mecze ligowe, w których zdobył 4 bramki.


     Z okazji dzisiejszego święta życzymy Krzyśkowi jak najlepszej formy, zdrowia oraz wielu sukcesów zarówno w barwach „Jagi”, jak i w życiu prywatnym.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00