AktualnościIV liga: Jagiellonia II – Cresovia Siemiatycze 4 : 0 (2 : 0)

IV liga: Jagiellonia II – Cresovia Siemiatycze 4 : 0 (2 : 0)

Nie zwalniają tempa piłkarze rezerw białostockiej Jagiellonii, którzy w czwartym meczu rundy wiosennej odnieśli czwarte zwycięstwo. Tym razem podopieczni trenera Zbigniewa Skoczylasa rozgromili 4 : 0 (2 : 0) Cresovię Siemiatycze. Wynik ten z pewnością mógłby być wyższy gdyby nasi zawodnicy zagrali dokładniej i skuteczniej. Prowadzenie w tym meczu Jagiellończycy uzyskali już w 11 minucie, kiedy to po idealnym podaniu Ernesta Konona na listę strzelców wpisał się Marcin Dworzańczyk. Tuż przed przerwą (44 min.) na 2: 0 po indywidualnej akcji podwyższył Konon. Kilka minut wcześniej rzutu karnego nie wykorzystał Mariusz Dzienis. Po przerwie kolejne dwie bramki dla naszego zespołu zdobyli Radosław Nikołajuk w 51 minucie i Marcin Dworzańczyk w 80 minucie. Oto składy w jakich wystąpiły oba zespoły – Jagiellonia II: Krymowski – T. Tupalski, Marcinkiewicz, Jurgielewicz, Mężyński (46` Nikołajuk) – Dzienis, Falkowski, Dworzańczyk, Citko (75` Kidrycki) – Świerzbiński, Konon (46 Sokół). Cresovia: Kasjaniuk – Marchel, P. Kowalczyk, Stępkowski, Kobus, Zdrojewski, Milewski, Kowalczuk (70` Łempicki), Szyszko, Dawidziak, Moczulski.