AktualnościKompała już trenuje z Jagiellonią

Kompała już trenuje z Jagiellonią

Przygotowujący się do nowego sezonu piłkarze Jagiellonii od poniedziałku przebywają na zgrupowaniu w Ośrodku Przygotowań Piłkarskich im. Kazimierza Górskiego w Straszęcinie. Warunki do treningów nasi zawodnicy mają bardzo dobre. Oprócz boisk mają do dyspozycji siłownię, basen i saunę.

Dzień podopieczni trenera Adama Nawałki rozpoczynają od 30 minutowego treningu tlenowego, po czym od godziny 8.00 do 9.00 mają czas na śniadanie. O godz. 10.30 udają się na pierwszy trening, następnie na basen. Obiad zaplanowany jest na godz. 13.30, zaś po nim jest czas na drzemkę. O 16.30 wszyscy spotykają się na odprawie taktycznej, po czym o godz. 18.00 udają się na trening wieczorny. Dzień kończy się kolacją o godz. 20.30, zaś cisza nocna obowiązuje od godz. 23.00.


     Od dzisiaj Jagiellończycy trenują z nowym kolegą, gdyż wczoraj wieczorem do dołączył do nich awizowany już wcześniej Adam Kompała, który rozwiązał już kontrakt z Podbeskidziem, zaś po powrocie ze zgrupowania podpisze roczny kontrakt z naszym klubem. Z zespołem nadal trenuje Michał Trzeciakiewicz, w sprawie którego PZPN wczoraj podjął decyzję, iż ma obowiązującą jeszcze przez rok umowę z Kujawiakiem Włocławek. Dzisiaj zgrupowanie opuści natomiast Kamil Wałuszko, któremu odnowiła się kontuzja barku.


     Dzisiejszy przedpołudniowy trening poświęcony był doskonaleniu koordynacji z naciskiem na akcent strzelecki, wieczorem natomiast nasi piłkarze rozegrają gierkę wewnętrzną.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00