AktualnościPrzygotowania do meczu z Radomiakiem

Przygotowania do meczu z Radomiakiem

Około dziesięciodniowa przerwa w treningach czeka Adama Kompałę, który w niedzielnym meczu rezerw z Turem Bielsk Podlaski (5:1) skręcił staw skokowy. Jego miejsce w kadrze na jutrzejszy mecz z Radomiakiem Radom (początek o godz. 17.30) zajmie Łukasz Kubik, który bardzo dobrze zaprezentował się w spotkaniu drugiego zespołu.
     Wczoraj nasz zespół po przedpołudniowej analizie meczu z Finishparkietem odbył trening na boisku przy Jurowieckiej. Pomijając kontuzjowanych Adama Kompałę i Wojtka Kobeszko w zajęciach udział wzięli wszyscy zawodnicy. Ci którzy wystąpili w spotkaniu rezerw mieli jedynie rozruch. Nadal indywidualnie trenuje Ariel Jakubowski, który odczuwa jeszcze skutki urazu stawu skokowego odniesionego w meczu ze Śląskiem Wrocław.
     Dzisiaj po południowym treningu ok. godziny 17.00 nasz zespól uda się tradycyjnie na minizgrupowanie.

     Rehabilitację po kontuzji w tym tygodniu rozpoczyna Grzegorz Juzka, który w ubiegłym tygodniu miał zabieg oczyszczenia łąkotki. Obecnie 19-letni pomocnik naszego zespołu porusza się jeszcze o kulach.

     Ceny biletów na jutrzejszy mecz ustalono na 19 zł (normalny) i 11 zł (ulgowy). Na spotkanie to obowiązują również karnety, w których wprawdzie nie ma zaznaczonego meczu z Radomiakiem, jednak decyzja o jego przeniesieniu do Białegostoku zapadła po tym, jak karnety zostały zamówione przez klub.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00