AktualnościSparing: Jagiellonia – Mlekovita 0:1

Sparing: Jagiellonia – Mlekovita 0:1

W rozegranym dzisiaj na stadionie przy ul. Jurowieckiej test-meczu zespół Jagiellonii przegrał z trzecioligową Mlekovitą Wysokie Mazowieckie 0:1 (0:0). Jedyną bramkę meczu w 52 minucie zdobył Michał Adamczyk. W meczu tym trener Adam Nawałka przyglądał się kilku młodszym zawodnikom zarówno z naszego regionu, jak też z dalszych regionów kraju oraz trzem Litwinom.


Jagiellonia: Pusek, Ciulkin (bramkarze), Kolasa, Lewczuk, Falkowski (prawi obrońcy), Jasajtis, Szymczuk, Podżunas, Midzierski (środkowi obrońcy), Zalewski, Witkowski (lewi obrońcy), Michalewicz, Juzwa (prawi pomocnicy), Cywiński, Orzędowski, Kuleszczyk, Karankiewicz, Danilczyk (środkowi pomocnicy), Wasiluk (lewy obrońca, lewy pomocnik), Wilk (lewy obrońca, środkowy pomocnik, lewy pomocnik), Gudewicz (lewy pomocnik), Kulczak, Mazurek, Dukalski (napastnicy), Żuberek (lewy pomocnik, napastnik), Zubrzycki (prawy pomocnik, napastnik).

Adam Nawałka:– Dzisiejszy sparing miał na celu sprawdzenie kilkunastu zawodników zarówno z regionu jak i dalszych okolic. Po meczu mogę powiedzieć, iż na dzień dzisiejszy z zawodników testowanych nikt nie kandyduje do kadry pierwszego zespołu, natomiast jeżeli chodzi o perspektywiczne plany, kilku zawodników zostało zapisanych w notesie i z pewnością wrócimy do nich. Odbędzie się to jednak w niedalekiej przyszłości, gdyż są to młodzi zawodnicy.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00