AktualnościRusza VI Plebiscyt Czytelników Gazety Współczesnej

Rusza VI Plebiscyt Czytelników Gazety Współczesnej

Jacek Markiewicz w 2000 roku, Paweł Sobolewski w 2001, 2002 i 2004, Przemysław Kulig w 2003 – oto zawodnicy, którzy dotychczas triumfowali w Plebiscycie „Gazety Współczesnej” na Piłkarza Roku. Z dniem jutrzejszym tj. 02.12.2005r. plebiscyt wystartuje już po raz szósty. Wyboru najlepszego piłkarza 2005 roku, jak zawsze, dokonają najwięksi znawcy futbolu, czyli sami kibice. To Wasze głosy zadecydują kto wygra w VI Plebiscycie „Gazety Współczesnej”. Wśród tegorocznych zawodników, nominowanych przez dziennikarzy sportowych redakcji „GW”, jest siedmiu piłkarzy Jagiellonii Białystok, trzech ŁKS-u Browar Łomża oraz po jednym przedstawicielu Wigier Suwałki i Warmii Grajewo. W tym gronie dwunastu wspaniałych znaleźli się wszyscy dotychczasowi zwycięzcy naszego plebiscytu, którzy obecnie reprezentują barwy Jagiellonii. W przyznawaniu nominacji jednym z kryteriów, którym się kierowali dziennikarze „GW”, była postawa piłkarza w całym roku, a nie tylko w jednej rundzie.

Tak jak w latach ubiegłych, Czytelnicy „Gazety Współczesnej” wybiorą Trenera Roku. W tej, jakże prestiżowej kategorii, jest znaczniej mniej kandydatów, ale to same „uznane firmy”. W tym miejscu przypomnijmy dotychczasowych laureatów. Tadeusz Gaszyński prowadząc Jagiellonię i ŁKS Łomża wygrywał w 2001 i 2004 roku. Zbigniew Kieżun trenując Warmię Grajewo zwyciężył w 2002 r., a Witold Mroziewski, który był za sterem Jagiellonii, triumfował w 2003 roku. W tegorocznym plebiscycie dziennikarze „GW” sami postanowili przyznać tytuł Odkrycia Roku. O tym, komu go wręczą, okaże się na specjalnej gali.
Głosujemy na specjalnych kuponach zamieszczanych codziennie w „Gazecie Współczesnej” lub też SMS-ami począwszy od 2 grudnia 2005 roku do 6 stycznia 2006 roku. Poniżej prezentujemy wszystkich kandydatów do tytułów Piłkarza i Trenera Anno Domini 2005, aby obejrzeć ich sylwetki należy kliknąć na wybranego piłkarza lub trenera.

NOMINOWANI NA PIŁKARZA ROKU W PLEBISCYCIE GAZETY WSPÓŁCZESNEJ

1. Rafał Boguski (ŁKS Łomża) kod SMS: PLEBISCYT SPORT 01
2. Jacek Chańko (Jagiellonia Białystok) kod SMS: PLEBISCYT SPORT 02
3. Przemysław Kulig (Jagiellonia Białystok) kod SMS: PLEBISCYT SPORT 03
4. Dariusz Łatka (Jagiellonia Białystok) kod SMS: PLEBISCYT SPORT 04
5. Mariusz Marczak (ŁKS Łomża) kod SMS: PLEBISCYT SPORT 05
6. Jacek Markiewicz (Jagiellonia Białystok) kod SMS: PLEBISCYT SPORT 06
7. Maksym Mirva (Warmia Grajewo) kod SMS: PLEBISCYT SPORT 07
8. Łukasz Nawotczyński (Jagiellonia Białystok) kod SMS: PLEBISCYT SPORT 08
9. Paweł Sobolewski (Jagiellonia Białystok) kod SMS: PLEBISCYT SPORT 09
10. Robert Speichler (Jagiellonia Białystok) kod SMS: PLEBISCYT SPORT 10
11. Kamil Szarnecki (Wigry Suwałki) kod SMS: PLEBISCYT SPORT 11
12. Kamil Ulman (ŁKS Łomża) kod SMS: PLEBISCYT SPORT 12

NOMINOWANI NA TRENERA ROKU

1. Jacek Bayer (Piast Białystok) kod SMS: PLEBISCYT SPORT T1
2. Jerzy Engel junior (ŁKS Łomża) kod SMS: PLEBISCYT SPORT T2
3. Adam Nawałka (Jagiellonia Białystok) kod SMS: PLEBISCYT SPORT T3
4. Grzegorz Szerszenowicz (Sparta Augustów) kod SMS: PLEBISCYT SPORT T4

ZASADY KONKURSU SMS

Aby wziąć udział w zabawie, należy wysłać SMS na numer 7240 w tekście wpisując kod wybranego sportowca lub trenera, np. PLEBISCYT SPORT T4. jeden SMS to 3 punkty dla wybranego sportowca w punktacji ogólnej plebiscytu. Opłata za jeden SMS to 2,00 zł (2,44 z VAT). SMS-y przyjmowane będą od dnia 02 do 31 grudnia 2005 roku do godz. 23.00. Każdy Czytelnik może przesłać dowolną ilość SMS-ów. Każdy z uczestników SMS-owego głosowania wyraża zgodę na otrzymywanie zwrotnych informacji.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00