AktualnościJaga na zgrupowaniu w Nowych Rumunkach

Jaga na zgrupowaniu w Nowych Rumunkach

W 23-osobowym składzie (w Białymstoku został Marcin Michalewicz, który do kolegów dołączy jutro) wyjechali wczoraj z rana na trzecie już tej zimy zgrupowanie piłkarze białostockiej Jagiellonii. Tym razem „Jaga” formę przed rundą wiosenną szlifuje w okolicach Płocka. Piłkarze zamieszkali w Hotelu „Dębowa Góra” w Nowych Rumunkach.

Na miejscu białostoczanie mają do dyspozycji halę sportową i siłownię, natomiast boisko ze sztuczną nawierzchnią znajduje się w Płocku na obiektach tamtejszej Wisły. Również w Płocku nasi piłkarze  będą korzystać z odnowy biologicznej. W dniu wczorajszym po zakwaterowaniu się jagiellończycy odbyli pierwszy trening. Dzisiaj przed południem mają zajęcia na hali i w siłowni, zaś po południu przeprowadzą trening na boisku.

     W środę podopieczni trenera Adama Nawałki rozegrają sparingi z Radomiakiem Radom (godz. 15.30) i Unią Janikowo (godz. 17.00), natomiast w sobotę podwójny sparing ze stołeczną Polonią (godz. 12.15).

Kadra piłkarzy przebywających na zgrupowaniu w Nowych Rumunkach koło Płocka (29.01-04.02.2006):
Bramkarze: 
Adam Piekutowski, Maciej Zając, Piotr Czapliński.
Obrońcy:
Jacek Chańko, Arkadiusz Kubik, Adrian Napierała, Łukasz Nawotczyński, Ariel Jakubowski, Krzysztof Zalewski, Robert Kolasa.
Pomocnicy:
Madrin Piegzik, Jacek Markiewicz, Dariusz Łatka, Robert Speichler, Iwo Zubrzycki, Marcin Michalewicz (od wtorku), Paweł Sobolewski, Grzegorz Juzwa.
Napastnicy: 
Wojciech Kobeszko, Ernest Konon, Dzidosław Żuberek, Remigiusz Sobociński, Damian Staniszewski, Tomasz Moskal.
Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00