AktualnościKlasyfikacja strzelców w sezonie 2006/2007

Klasyfikacja strzelców w sezonie 2006/2007

Klasyfikacja strzelców po 9 kolejce

     7 bramek – Kamil Witkowski (Górnik Polkowice)
     6 bramek – Marcin Folc (Zagłębie Sosnowiec)
     5 bramek – Piotr Ćwielong (Ruch Chorzów)
     4 bramki – Piotr Chlipała (Kmita Zabierzów)
                      Krzysztof Kretkowski (Unia Janikowo)
                      Mariusz Mężyk (Polonia Bytom)
                      Artur Rozmus (Polonia Bytom)
                      Vuk Sotirović (Zawisza Bydgoszcz)
                      Janusz Wolański (Jagiellonia Białystok)
     3 bramki – Krzysztof Brede (Lechia Gdańsk)
                      Jacek Chańko (Jagiellonia Białystok)
                      Grzegorz Jurczyk (Polonia Bytom)
                      Maxwell Kalu (Odra Opole)
                      Przemysław Łudziński (Ruch Chorzów)
                      Arkadiusz Miklosik (Zawisza Bydgoszcz)
                      Karol Piątek (Lechia Gdańsk)
                      Maciej Tataj (Polonia Warszawa)
                      Piotr Wiśniewski (Lechia Gdańsk)
      2 bramki – Wojciech Ankowski (Kmita Zabierzów)
                      Piotr Bagnicki (Kmita Zabierzów)
                      Piotr Cetnarowicz (Lechia Gdańsk)
                      Sebastian Dudek (Śląsk Wrocław)
                      Kamil Gęśla (Stal Stalowa Wola)
                      Wojciech Górski (Górnik Polkowice)
                      Wojciech Grzyb (Ruch Chorzów)
                      Jarosław Kaszowski (Piast Gliwice)
                      Adam Kompała (Piast Gliwice)
                      Rafał Lasocki (Zawisza Bydgoszcz)
                      Grzegorz Łuczyk (Stal Stalowa Wola)
                      Adam Majewski (Zawisza Bydgoszcz)
                      Mariusz Miąsko (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
                      Gražvydas Mikulėnas (Ruch Chorzów)
                      Damian Misan (Miedź Legnica)
                      Maciej Mysiak (Unia Janikowo)
                      Piotr Nowosielski (Unia Janikowo)
                      Sławomir Pach (Zagłębie Sosnowiec)
                      Andrzej Rybski (ŁKS Łomża)
                      Remigiusz Sobociński (Jagiellonia Białystok)
                      Arkadiusz Sojka (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
                      Tomasz Sokołowski I (Ruch Chorzów)
                      Marek Tracz (Odra Opole)
                      Jacek Trzeciak (Polonia Bytom)
                      Dariusz Zawadzki (Kmita Zabierzów)
      1 bramka – Rafał Bałecki (ŁKS Łomża)
                       Adam Banaś (Piast Gliwice)
                      Krzysztof Bąk (Polonia Warszawa)
                      Tomasz Bekas (Zawisza Bydgoszcz)
                      Grzegorz Bonk (Ruch Chorzów)
                      Krzysztof Butryn (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
                      Tomasz Bzdęga (ŁKS Łomża)
                      Krzysztof Chrapek (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
                      Bartłomiej Chwalibogowski (Zagłębie Sosnowiec)
                      Tomasz Copik (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
                      Damian Dudziński (Górnik Polkowice)
                      Mariusz Dzienis (Jagiellonia Białystok)
                      Dariusz Filipczak (Odra Opole)
                      Paweł Gamla (Piast Gliwice)
                      Janusz Gancarczyk (Górnik Polkowice)
                      Piotr Halkowicz (Miedź Legnica)
                      Dženan Hošić (Zagłębie Sosnowiec)
                      Branko Hucika (Polonia Warszawa)
                      Andrzej Ignasiak (Śląsk Wrocław)
                      Jacek Imianowski (Miedź Legnica)
                      Marcin Jeziorny (Górnik Polkowice)
                      Marcin Józefowicz (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
                      Maciej Kalkowski (Lechia Gdańsk)
                      Krystian Kanarski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
                      Marcin Klatt (Zawisza Bydgoszcz)
                      Marián Kočiš (Kmita Zabierzów)
                      Dariusz Kołodziej (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
                      Ernest Konon (Jagiellonia Białystok)
                      Jacek Kosmalski (Polonia Warszawa)
                      Marcin Kośmicki (Jagiellonia Białystok)
                      Sylwester Kret (Miedź Legnica)
                      Grzegorz Król (Lechia Gdańsk)
                      Krzysztof Kukulski (Piast Gliwice)
                      Klaudiusz Łatkowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
                      Jacek Maciorowski (Stal Stalowa Wola)
                      Jacek Manuszewski (Lechia Gdańsk)
                      Jacek Markiewicz (Jagiellonia Białystok)
                      Przemysław Mądry (Górnik Polkowice)
                      Jacek Moryc (Polonia Warszawa)
                      Željko Mrvaljević (Zawisza Bydgoszcz)
                      Adrian Napierała (Jagiellonia Białystok)
                      Paweł Odrzywolski (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
                      Sebastian Olszar (Polonia Warszawa)
                      Jacek Paczkowski (Zagłębie Sosnowiec)
                      Adrian Pajączkowski (Polonia Bytom)
                      Przemysław Pałkus (Stal Stalowa Wola)
                      Łukasz Piątek (Polonia Warszawa)
                      Tomasz Podgórski (Piast Gliwice)
                      Michał Pulkowski (Ruch Chorzów)
                      Marcin Rackiewicz (Zawisza Bydgoszcz)
                      Branko Rašić (Unia Janikowo)
                      Paweł Sobolewski (Jagiellonia Białystok) 
                      Piotr Sobotta (Odra Opole)
                      Robert Speichler (Jagiellonia Białystok)
                      Damian Staniszewski (Zawisza Bydgoszcz)
                      Michał Stolarz (Kmita Zabierzów)
                      Łukasz Stręciwilk (Stal Stalowa Wola)
                      Paweł Strózik (ŁKS Łomża)
                      Ivan Udarević (Polonia Warszawa)
                      Krzysztof Ulatowski (Śląsk Wrocław)
                      Grzegorz Wan (Śląsk Wrocław)
                      Łukasz Wesecki (Piast Gliwice)
                      Jarosław Zadylak (Piast Gliwice)
                      Łukasz Żyrkowski (Piast Gliwice).

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00