AktualnościW poniedziałek rusza przedsprzedaż biletów na żółto-czerwone derby

W poniedziałek rusza przedsprzedaż biletów na żółto-czerwone derby

Już 15 września, w 7. kolejce spotkań Orange Ekstraklasy dojedzie w Białymstoku do pierwszych w historii na tym poziomie rozgrywek „żółto-czerwonych derbów”, w których nasza Jagiellonia zmierzy się z Kolporterem Koroną Kielce. W najbliższy poniedziałek ruszy przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki będzie można nabyć w siedzibie klubu przy ul. Jurowieckiej 21 (okienka przy wejściu) oraz w sklepie „Jaga” przy ul. Wyszyńskiego 2, lok. 32 (DH Lider), w godz. 10.00 – 18.00.

Ceny biletów to: 25 zł – bilet normalny i 15 zł – ulgowy oraz 10 zł – bilet na łuk „pod zegarem” (bez podziału na ulgowe i normalne).

Przypominamy, że bilety ulgowe przysługują kobietom, młodzieży uczącej się i studentom do ukończenia 26 roku życia(za okazaniem ważnego dowodu tożsamości) oraz emerytom i rencistom (po okazaniu legitymacji). Dzieci do 10 roku życia wchodzą za darmo.

Przy sprzedaży biletów każdorazowo jest prowadzona identyfikacja kupujących – każda osoba przy zakupie musi okazać dowód osobisty lub legitymację szkolną/studencką (zostaną spisane dane osobowe i nr PESEL). W związku z tym zwracamy się z serdeczną prośbą o wcześniejsze kupowanie biletów, najlepiej w przedsprzedaży, gdyż przed meczem, oczekiwanie w kolejce może znacznie się wydłużyć.

Na meczu obowiązują oczywiście żółto-czerwone barwy.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00