AktualnościJagiellończycy wyjechali na mecz z Wisłą

Jagiellończycy wyjechali na mecz z Wisłą

Niewiele czasu na odpoczynek mieli piłkarze Jagiellonii po meczu pucharowym z Kolporterem Koroną Kielce (1:1). Do Białegostoku wrócili w nocy ze środy na czwartek, a już dzisiaj o 8.00 rano wyjechali w trasę na mecz 10. kolejki Orange Ekstraklasy z Wisłą Kraków (sobota, godz. 18.00).

Jagiellończycy w drodze do Krakowa zatrzymają się w Piotrkowie Trybunalskim na trening, tam też zjedzą obiad. W porównaniu do ostatniego meczu ligowego z łódzkim Widzewem w kadrze naszego zespołu nastąpiły dwie zmiany: Mariusza Marczaka (przeziębienie) i Jacka Chańko (uraz kolana) zastąpili Adrian Napierała i Karol Janik. W autokarze udającym się do Krakowa zabrakło trenerów Artura Płatka oraz Dariusza Czykiera. Pierwszy trener już po raz kolejnych wyjechał dzisiaj do Warszawy w sprawie licencji, zaś jego asystent z drużyną oldbojów wyleciał do USA, gdzie weźmie udział w turnieju zorganizowanym w ramach obchodów 80-lecia Wisły Chicago.

Kadra Jagiellonii na mecz z Wisłą Kraków:

Bramkarze: Jacek Banaszyński, Marcin Mańka.
Obrońcy: Radosław Kałużny, Dariusz Łatka, Adrian Napierała, Łukasz Nawotczyński, Rodnei Francisco de Lima, Marek Wasiluk.
Pomocnicy: Mariusz Dzienis, Jacek Falkowski, Vahan Gevorgyan, Dariusz Jarecki, Bartłomiej Niedziela, Jacek Markiewicz, Everton Antonio Pereira.
Napastnicy: Karol Janik, Remigiusz Sobociński, Vuk Sotirović.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00