AktualnościWychowankowie WPOW Jedynka z wizytą w klubie

Wychowankowie WPOW Jedynka z wizytą w klubie

W dniu dzisiejszym siedzibę naszego klubu przy ulicy Jurowieckiej 21 odwiedzili wychowankowie Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Jedynka” w Białymstoku. – Może zabrzmi to nieładnie, ale przyszliśmy dzisiaj załatwić trzy rzeczy na raz – mówi opiekun chłopców Jacek Przesmycki. – Po pierwsze chcielibyśmy zaprosić reprezentantów klubu na nasze spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w najbliższy wtorek 18 grudnia, po drugie chłopcy chcieliby osobiście podziękować, za to, że mogą przychodzić od wielu już sezonów za darmo na mecze Jagiellonii, no i po trzecie chłopcy chcieliby od czasu do czasu przyjść na halę pograć w piłkę.

W spotkaniu ze strony klubu udział wzięli piłkarze – Andrzej Olszewski, Karol Janik i Jacek Chańko, który pełni równocześnie funkcję dyrektora sportowego oraz wiceprezes Artur Kapelko. Pokazali oni młodym fanom naszego klubu zaplecze klubowe (szatnię piłkarską, gabinet odnowy, siłownię) a także opowiedzieli o funkcjonowaniu klubu piłkarskiego i zaprosili na mecze Orange Ekstraklasy w rundzie wiosennej sezonu 2007/08.

Najbardziej rozmowny spośród wychowanków był najstarszy z nich – Jacek, który jest wielkim fanem Vuka Sotirovicia. – Uważam, że runda jesienna było bardzo udana, bo chodzi przecież o to żeby się utrzymać i jak na razie jesteśmy na najlepszej drodze ku temu. Z kolei Przemka ulubionym piłkarzem jest nasz bramkarz Jacek Banaszyński. Najmłodszy spośród trójki przybyłych wychowanków Mateusz nie ma ulubionego zawodnika, bo kibicuje całej drużynie, a najbardziej podobał mu się mecz z Lechem (wygrana 4:2). Wszyscy zgodnie stwierdzili, że bardzo podobają się im mecze przy sztucznym oświetleniu i wówczas, gdy przyjeżdżają kibice drużyn przeciwnych, bo wówczas można porównać jak dobrze się prezentujemy pod względem kibicowskim.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00