AktualnościCionek i Kajošević podpisali kontrakty. Macedończyk i Serb na celowniku

Cionek i Kajošević podpisali kontrakty. Macedończyk i Serb na celowniku

Thiago Rangel Cionek 22-letni Brazylijczyk polskiego pochodzenia Thiago Rangel Cionek (ur. 21.04.86), który od trzech tygodni bierze udział w przygotowaniach naszego zespołu do nowego sezonu złożył dzisiaj podpis na kontrakcie. – Podpisaliśmy z zawodnikiem trzyletnią umowę, jednak zawarliśmy w niej klauzulę, że jeżeli zawodnik się nie sprawdzi, to po roku będziemy mogli ją rozwiązać – poinformował biorący udział w negocjacjach z menadżerem zawodnika Jacek Chańko.

Mierzący 184 cm wzrostu (waga 81 kg) zawodnik to środkowy obrońca, ma za sobą występy w ligach brazylijskiej i portugalskiej. Ostatnio bronił barw CR Brasil (Maceió).

Również podpis na kontrakcie złożył 21-letni Czarnogórzec Damir Kajošević (ur. 03.06.1987 r.), który szczegóły trzyletniego kontraktu ustalił w poniedziałek.

Pomimo, iż w przerwie letniej nasz klub pozyskał już 15 zawodników nadal trwają poszukiwania, gdyż w kadrze mamy zaledwie dwóch napastników (Ensar Arifović i Łukasz Tumicz). Niestety reprezentant Białorusi Roman Wasiluk jest zbyt drogi, jak na możliwości naszego klubu, z kolei awizowany wczoraj Josue Alex Aguie z Wybrzeża Kości Słoniowej dotychczas nie pojawił się w Białymstoku. Wobec tego nasi działacze chcą zaprosić na testy 22-letniego Macedończyka Aleksandara Stojanovskiego z FK Makedonija Gorče Petrov (Skopje) oraz 28-letniego Serba występującego w lidze rosyjskiej Nenada Stojanovicia (FC Luch-Energiya Vladivostok).

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00