AktualnościRemis drużyny ME w sparingu

Remis drużyny ME w sparingu

Podobnie jak zespół seniorów również drużyna Młodej Ekstraklasy rozegrała dzisiaj pierwszy sparing. Rywalem żółto-czerwonych był zespół trzecioligowej Supraślanki Supraśl, a spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (0:0). Prowadzenie dla podopiecznych Wiesława Jancewicza w 63. minucie uzyskał Sławomir Lewicki, wyrównał dwanaście minut później Bartłomiej Dołubizna.

Obejrzyj wywiad ze Sławomirem Kopczewskim w JagaTv – KLIKNIJ!
Obejrzyj wywiad z Łukaszem Zaniewskim w JagaTv – KLIKNIJ!

– Był to na pewno bardzo pożyteczny sprawdzian. Jak można było się spodziewać było w nim dużo walki i bieganiny oraz sporo niedokładności, jednak na tym etapie przygotowań jest to normalne. Przy obu bramkach nie popisali się bramkarze puszczając strzały z dystansu. Gdyby nie to mecz pewnie zakończyłby się bezbramkowym remisem – podsumował krótko spotkanie drugi trener naszego zespołu Dariusz Bayer.

W naszym zespole zagrał w tym meczu 16-letni zawodnik z Tadżykistanu – Shahzod Suleymanov, który już jesienią był testowany przez nasz klub. W sobotę kadra 23-24 zawodników wyjedzie na tygodniowe zgrupowanie do Rewala.

21 stycznia 2009r.
Jagiellonia Białystok (ME) – Supraślanka Supraśl 1:1 (0:0)
0:1
 – Lewicki 63′
1:1 – Dołubizna 75′

Jagiellonia ME: Czapliński – Łosiewicz, Naliwajko, Plaga, Lorenc (46. Hryszko) – Świderski, Kisiel (46. Zaniewski), Dołubizna, Grudziński (46. Murawski) – Steć (46. Komosa), Suleymanov (46. Wójcik).

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00