AktualnościJaga Mineral w Twoim sklepie!

Jaga Mineral w Twoim sklepie!

Wraz z nadejściem długo oczekiwanej wiosny, nadchodzą również absolutne hity:  Woda Jaga Mineral i Jaga Energy Drink! Wraz z nadejściem  do klubu wiadomości o kończeniu produkcji pierwszej partii Jaga Mineral, postanowiliśmy wybrać  się do producenta i odebrać pierwsze sztuki  naszej klubowej wody mineralnej. Przedstawiamy wam fotorelację z procesu powstawania wody a także pragniemy poinformować że na najbliższym meczu z ŁKS Łódź będziecie mieli możliwość ugaszenia pragnienia i zdartego dopingiem gardła właśnie wodą mineralną JAGA MINERAL.

Tuż po powrocie do Białegostoku JAGA MINERAL przeszła pierwsze testy. Z wrodzoną skromnością pragniemy przyznać, że testy wypadły doskonale! Jako pierwsi naszej nowej wody próbowali zawodnicy naszego klubu. Na pierwsze starcie z JAGA MINERAL został wystawiony Dariusz Jurczak – trener przygotowania fizycznego pierwszego zespołu. Trener, Szymon Matuszek i Tomasz Frankowski byli pod wrażeniem dobrego, lekkiego smaku nowej wody mineralnej! Już wkrótce każdy z Was, będzie mógł sprawdzić, czy Jaga Mineral jest tak dobra, jak mówią o niej nasi zawodnicy. Naszym zdaniem mają 100% racji!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00