AktualnościJaga trenowała na miejskim

Jaga trenowała na miejskim

Po dniu przerwy treningiem na Stadionie Miejskim piłkarze białostockiej Jagiellonii rozpoczęli przygotowania do sobotniego spotkania ze Śląskiem Wrocław. Z zespołem normalnie trenował dzisiaj Tomasz Frankowski, który ma złamane dwa żebra. Podczas blisko dwugodzinnych zajęć piłkarze ćwiczyli głównie z piłkami, rozegrali również dwie piętnastominutowe gierki.

Indywidualnie trenowali dzisiaj Rafał Gikiewicz oraz Łukasz Tumicz. Przypomnijmy, iż pierwszy z nich w piątek doznał kontuzji nadgarstka i do 10 maja będzie miał rękę w gipsie, zaś drugi odbudowuje formę po kontuzji przepuchliny (trenuje również z drużyną  Młodej Ekstraklasy).
Po kwadransie z boiska utykając zszedł Kamil Grosicki, który prawdopodobnie nie zagra w meczu ze Śląskiem. Na pewno przy ustalaniu składu nie będzie brany pod uwagę Ensar Arifović. Po wizycie w szpitalu okazało się że Bośniacki napastnik ma złamany palec u nogi. Z zespołem trenowali natomiast dwaj bramkarze Młodej Ekstraklasy Maciej Majewski i Marcin Adamiak oraz obrońca Mariusz Gogol.

Po raz pierwszy w treningu naszego zespołu wziął udział związany przez ostatnie dwa lata z Cracovią Kraków 30-letni trener Bartłomiej Zalewski. Urodzony w 1979 roku w Zduńskiej Woli trener zastąpi w sztabie szkoleniowym naszej drużyny Dariusza Czykiera.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00