AktualnościPięć sparingów Jagi w Turcji

Pięć sparingów Jagi w Turcji

Jagiellonia Białystok w poniedziałek wyleci na prawie trzy tygodnie do Turcji, gdzie na trawiastych boiskach będzie przygotowywać się do nadchodzącej wielkimi krokami rundy wiosennej. Głównym celem żółto-czerwonych w tym sezonie jest utrzymanie się w elicie. Ponadto białostoczanie mają szansę sięgnąć po Puchar Polski.

Podopieczni Michała Probierza w poniedziałek o 6:45 spotkają się w jednym z białostockich hoteli na wspólnym śniadaniu, a godzinę później wyruszą z Pogorzałek na warszawskie „Okęcie”, skąd odlecą do tureckiego Istambułu, a tam przesiądą się na kolejny samolot – do Antalyi. Na miejscu, w „Kremlin Palace Hotel” żółto-czerwoni zameldują się około godziny 21. W hotelu tym Jagiellończycy będą przebywać do 9 lutego, by następnie zmienić miejsce zakwaterowania na hotel „Titanic”.

W Turcji Jagiellończycy zmierzą się z dwoma zespołami ukraińskiej Premier Lihi – 6. w tabeli Tawriją Symferopol i 8. Obołoniem Kijów, 5. drużyną rumuńskiej Clasament Ligi – Rapidem Bukareszt oraz 4. zespołem serbskiej Super Ligi – OFK Belgrad, w którym dwa sezony spędził Mladen Kašćelan, pomocnik Jagiellonii. Żółto-czerwoni rozegrają jeszcze jedno spotkanie kontrolne, jednak na chwilę obecną przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Tureckie sparingi Jagiellonii Białystok:

03.02.2009, Turcja: Jagiellonia – Rapid Bukareszt (Rumunia)
06.02.2009, Turcja: Jagiellonia – Tawrija Symferopol (Ukraina)
10.02.2009, Turcja: Jagiellonia – OFK Belgrad (Serbia)
13.02.2009, Turcja: Jagiellonia – Obołoń Kijów (Ukraina)
18.02.2009, Turcja: Jagiellonia – do ustalenia

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00