AktualnościSpecjalem na żółto-czerwone derby !!!

Specjalem na żółto-czerwone derby !!!

Już 27 lutego czeka nas arcyciekawe spotkanie – w pierwszym wiosennym meczu Jagiellonia zmierzy się na wyjeździe w żółto-czerwonych derbach z Koroną Kielce. Stowarzyszenie „Dzieci Białegostoku” organizuje wyjazd do stolicy Gór Świętokrzyskich pociągiem specjalnym!

Wśród białostockich kibiców panuje wielka mobilizacja w związku z tym spotkaniem. Mecze z Koroną zawsze wywoływały w naszym mieście olbrzymie emocje. Prawie 3 tygodnie przed tą potyczką w jagiellońskich szeregach panuje spore zainteresowanie i niewykluczone, że nie wszyscy chętni obejrzą z kieleckiej Areny żółto-czerwone derby. – Złożyliśmy zamówienie u gospodarzy na 800 biletów – powiedział Krzysztof Mieszków, menadżer ds. administracyjno-technicznych w naszym klubie.

Miejmy nadzieję, że uda nam się z wielkiego „C” rozpocząć ten jakże ważny rok w dziejach naszego klubu. Miejmy nadzieję, że naszym zawodnikom uda się wygrać po ponad dwóch latach spotkanie wyjazdowe w ekstraklasie. I w końcu – miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy cieszyć się z utrzymania i zdobycia Pucharu Polski, co się wiąże oczywiście z występem w europejskich pucharach! Ach… rozmarzyłem się 😉

Pokażmy w Kielcach Scyzorom kto jest bardziej żółto-czerwony! WSZYSCY NA KORONĘ!!!

Pierwszy wyjazd ligowy Jagiellonii na 90-lecie klubu:

Rywal? Korona Kielce.
Kiedy? 27 lutego 2010.
Czym? Pociągiem Specjalnym.
Koszt? 75 zł (przejazd pociągiem + bilet na mecz + okazjonalna czapka).

Gdzie można się zapisać?

Jaga Sklep, ul. Bohaterów Monte Cassino 6/31 (obok dworca PKS)
* Pub „Na Winklu„, róg ulic Kopernika i Bema
* „Wyspa Kibica Jagiellonii Białystok” w Galerii Zielone Wzgórza (od poniedziałku do niedzieli tylko w godzinach 16-20)
* Weekendowe zapisy w Galerii Alfa, stoisko znajduje się od strony ul. Mickiewicza przy fontannie (tylko w soboty i niedziele w godzinach 13:30-18:30)

Zapisy trwać będą do 25 lutego (czwartek) do godziny 19 lub do wyczerpania miejsc.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00