AktualnościPremiera filmu „W pogoni za Pucharem”

Premiera filmu „W pogoni za Pucharem”

Emocje związane ze zdobyciem Pucharu Polski nieco opadły. Największy sukces w historii klubu i w historii sportowego Białegostoku nie może zostać jednak tak łatwo zapomniany. Właśnie w tym celu powstał film dokumentalny, nakręcony przez jednego z kibiców – Grzegorza Trykozko. Towarzyszył on naszym piłkarzom od początku ich wyprawy do Bydgoszczy aż do samego końca – zdobycia tego jakże cennego trofeum, co najważniejsze, wszystko dokumentując. Premiera filmu odbędzie się w poniedziałek 23 sierpnia o godzinie 19:00 w kinie Helios w Galerii Białej. Koszt biletu to 35 zł, a każdy kibic w prezencie otrzyma płytę DVD z tymże filmem, na której dodatkowo znajdziemy zdjęcia z Bydgoszczy wykonane przez Mariusza Piotrowskiego oraz hymn Jagiellonii.

Pomysł narodził się na długo przed 22 maja. Drugi w historii awans do finału Pucharu Polski to nie lada wydarzenie w 90-letniej tradycji Jagiellonii. Dlatego też, wymagał on należytego uświetnienia. Wysłanie kogoś z kamerą, wsadzenie go do autokaru z piłkarzami i do hotelu w którym mieszkają celem dokumentowania ich poczynań, emocji im towarzyszących wydawało się być świetnym pomysłem. My z naszej strony mogliśmy zrobić tyle, reszta leżała w nogach piłkarzy – oni również nie zawiedli.

Poza meczem finałowym, w filmie mamy również wiele odniesień do samych piłkarzy. Jak wygląda ich podróż autokarem? Jak zakwaterowanie w hotelu? Jak świętowanie zdobycia trofeum? Na te i inne pytania odpowiedź możecie uzyskać na poniedziałkowej premierze.

Jak już wcześniej zostało wspomniane sporo jest również o tych, którzy swoim dopingiem dodają piłkarzom skrzydeł – o kibicach. Przygotowywanie oprawy, wspomnienia starszych fanów pamiętających jeszcze finał z Legią, wypowiedzi zwykłych białostoczan – to wszystko sprawia, że film ten zyskuje szczególną wartość dla każdego, który dobrze życzy żółto-czerwonym.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Jagiellonii na premierę tego świetnego filmu, która odbędzie się w poniedziałek, 23.08 o godzinie 19:00 w kinie Helios. Bilety w cenie 35 zł można będzie nabyć w siedzibie klubu przy ul. Legionowej 28 (parter), na Wyspie Kibica w Galerii Carrefour Zielone Wzgórza oraz w Jaga Sklepie już dzisiaj od godziny 14:00. Przypomnijmy tylko, że w cenę biletu wchodzi również DVD, na którym obok filmu znajdziecie również zdjęcia oraz hymn naszego klubu.

I jeszcze jedna niespodzianka – trailer filmu „W pogoni za Pucharem”

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00