AktualnościTrenerzy o meczu Jagiellonia – Zagłębie

Trenerzy o meczu Jagiellonia – Zagłębie

Piłkarze Jagiellonii wygrywając 2:0 z Zagłębiem utrzymali pozycję lidera. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo, bo bramki żółto-czerwoni zaczęli strzelać grając w przewadze. Po meczu w dobrym nastroju był tylko trener zwycięskiej drużyny. Oto pomeczowe wypowiedzi trenerów:

Marek Bajor (Zagłębie Lubin): – Niefrasobliwość jednego z naszych zawodników sprawiła, że musieliśmy grać w dziesiątkę, przez co zmieniliśmy nasze ustawienie i wówczas zaczęliśmy popełniać błędy, co wykorzystała Jagiellonia. Do tego momentu nasza gra w defensywie nie wyglądała źle. Gratuluję Michałowi i jego drużynie wygranej oraz pierwszego miejsca w tabeli. Życzę kolejnych zwycięstw w następnych meczach.

Michał Probierz (Jagiellonia Białystok): – Gratuluję zawodnikom, bo dzisiaj większość z nich pokazała się z bardzo dobrej strony, biorąc pod uwagę fakt, że pięciu z nich nie powinno w ogóle wyjść na boisko. Nie mówiliśmy o tym głośno, ale po meczu w Gdyni mieliśmy sporo urazów, co zresztą było widać podczas meczu z Flotą Świnoujście. Niektórzy z nich zagrali na własną odpowiedzialność, tym większy szacunek dla nich, że w takich warunkach pokonali Zagłębie, które jest bardzo groźne a dzisiaj pokazało jak dobrze ma opanowane stałe fragmenty gry i jak szybko wychodzi z kontratakiem. Bardzo ważne było też to, że kibice nam pomagali a nie gwizdali w momentach gdy nie potrafiliśmy rozegrać piłki.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00