AktualnościSkerla i Kwiek o meczu Górnik – Jagiellonia

Skerla i Kwiek o meczu Górnik – Jagiellonia

Piłkarze Jagiellonii wygrali w Zabrzu dzięki bramce w ostatnich minutach meczu Andriusa Skerli, który powoli staje się specjalistą od ważnych i zwycięskich bramek. W zespole Górnika niezłe spotkanie rozegrał Aleksander Kwiek, popisując się kilkoma podaniami otwierającymi drogę do bramki, raz natomiast sam ninimalnie przestrzelił. Oto co powiedzieli obaj zawodnicy o meczu.

Andrius Skerla (obrońca i kapitan Jagiellonii Białystok): – Nieważne kto strzelił tę bramkę, najważniejsze jest to, że trzy punkty zabieramy ze sobą do Białegostoku. Ciężko się dzisiaj grało i widać było, że jest to spotkanie do pierwszej bramki, na szczęście to my ją zdobyliśmy i nadal prowadzimy w tabeli.

Aleksander Kwiek (pomocnik Górnika Zabrze): – Szkoda tej straconej bramki w ostatnich minutach, bo z przebiegu gry remis chyba nam się należał. Trzeba grać do końca, my nie zagraliśmy i stąd porażka. Na pewno nasza gra wyglądał dużo lepiej niż przed tygodniem w Gdańsku (porażka 1:5 z Lechią – red.), ale mimo wszystko szkoda straconego punktu, bo jak nie da się meczu wygrać, to trzeba przynajmniej zremisować, a my przegraliśmy. Teraz przed nami trudne mecze i poprzeczka jest coraz wyżej.