AktualnościJagiellończycy o porażce z Legią

Jagiellończycy o porażce z Legią

Piłkarze Jagiellonii pomimo że spotkanie z Legią rozpoczęli bardzo dobrze, bramki w Warszawie nie zdobyli, Legia natomiast swoje sytuacje wykorzystała i odrobiła trzy punkty straty do naszego zespołu. Oto co po meczu powiedzieli nasi piłkarze.

Grzegorz Sandomierski (bramkarz): – Przegraliśmy 0:2 w meczu, w którym mogliśmy powalczyć o komplet punktów. Na początku graliśmy naprawdę dobrze, przeważaliśmy i stwarzaliśmy sytuacje, których niestety nie wykorzystaliśmy. Później to Legia przejęła inicjatywę i strzeliła nam gola do szatni. Po przerwie postawiliśmy wszystko na jedną kartę, niestety się nie udało.

Marcin Burkhardt (pomocnik): – Walczyliśmy ale trzy punkty zostały w Warszawie. Niepotrzebnie straciliśmy bramkę do szatni z rzutu rożnego i to w pewien sposób podcięło nam skrzydła. Po przerwie staraliśmy się atakować, czego konsekwencją była m. in. czerwona kartka Rafała Grzyba i wówczas już chyba było po meczu. Może gdybyśmy w kilu momentach trochę dokładniej i szybciej rozegrali piłkę, skończyłoby się to inaczej. Brakowało nam jednak tego czegoś i gratuluję zwycięstwa Legii, która wygrała zasłużenie. Szkoda, gdyż chciałem tutaj wygrać za wszelką cenę, bo tak jest zazwyczaj gdy się gra przeciwko byłemu klubowi.

Tomasz Frankowski (napastnik): – Legia nie tyle była zespołem lepszym ale skuteczniejszym. Czy przy pierwszej bramce był spalony? Nie wiem, wiem, że w ostatniej minucie faulowany w polu karnym Legii był Franck Essomba. Myślę, że nie przynieśliśmy wstydu dla kibiców, mimo że wracamy na tarczy.

Bartłomiej Pawłowski (napastnik): – Mecz przy takiej publiczności był dla mnie wielkim przeżyciem. Słychać było naszych fanów, którzy pełne 90. minut nas świetnie dopingowali. Po wejściu na boisko starałem się walczyć, niestety po otrzymaniu czerwonej kartki za bardzo się odkryliśmy i ciężko było coś ugrać. Miałem jedną dobrą sytuację, w której mogłem podać piłkę dla „Franka”, jednak ujrzałem go dopiero przy oddawaniu strzału.