AktualnościPłać Kartą Kibica, wyjedź na mecz LM

Płać Kartą Kibica, wyjedź na mecz LM

Jagiellonia Białystok ogłasza konkurs, w którym główną nagrodą do wygrania będą 2 podwójne zaproszenia na ćwierćfinał UEFA Champions League wraz z kieszonkowym na dofinansowanie wyjazdu. Poza tym, karnety na mecze Jagiellonii, piłki z podpisami zawodników i wiele innych. Główna nagroda jest sponsorowana przez MasterCard® – oficjalnego partnera UEFA Champions League.

Wygraj bilety na UEFA Champions League z EXTRAKARTĄ JAGIELLONII BIAŁYSTOK

Co zrobić, aby zobaczyć na żywo, jedną z 8 najlepszych drużyn świata? Wystarczy płacić Extrakartą Jagiellonii Białystok! Zwycięzcą zostanie osoba, która w okresie od zgłoszenia się do 15.03.2011 (czyli daty zakończenia konkursu) wykona najwięcej transakcji Kartą Kibica w technologii PayPass. Pamiętajmy, że nie liczy się suma zakupów a wielość transakcji.

Niezależnie od tego, kiedy zgłosisz się do konkursu, liczone będą WSZYSTKIE transakcje, których dokonałeś swoją Kartą (nawet te z przed daty zgłoszenia)

Aby zgłosić się do konkursu wystarczy w czasie jego trwania wysłać:

  • wiadomość tekstową SMS, w której treści podane zostaną: słowo „KIBIC.JAGA.” (bez cudzysłowów, z kropkami) oraz 16-znakowy numer referencyjny Extrakarty (bez odstępów) podany na odwrocie Karty Kibica Jagiellonii Białystok, rozpoczynający się od cyfr 53, na numer 71068 (koszt wysłania wiadomości to 1,22zł brutto) np. KIBIC.JAGA.533908B000000000, lub
  • zgłoszenie drogą mailową na adres email: , zawierającego w temacie wiadomości słowo „KIBIC.JAGA.” (bez cudzysłowów, z kropkami) oraz 16-znakowy numer referencyjny Extrakarty podany na odwrocie Karty Kibica Jagiellonii Białystok, rozpoczynający się od cyfr 53. Organizator będzie akceptował również jako ważne zgłoszenia za pośrednictwem wiadomości email, które będą zawierać wymienione powyżej słowo oraz numer w samej treści emaila, np. (W temacie wiadomości lub w treści wiadomości  należy wpisać tylko): KIBIC.JAGA.533908B000000000

Cała lista nagród prezentuje się następująco:

– 2 podwójne zaproszenia na ćwierćfinał UEFA Champions League (mecz na który zaproszenie będzie obowiązywać zostanie podany po rozstrzygnięciach) wraz z dofinansowaniem wyjazdu w wysokości tysiąca złotych na osobę (dla jednego zwycięzcy – dwa bilety + dwa tysiące złotych kieszonkowego)

– 10 karnetów na mecze Jagiellonii Białystok w rundzie wiosennej (sektor BOK)

– 10 piłek z autografami zawodników Jagiellonii Białystok

– 10 koszulek klubowych Jagiellonii Białystok

– 10 pendrive’ów Jagiellonii Białystok

– 10 szalików Jagiellonii Białystok

– 10 podwójnych zaproszeń na mecze Jagiellonii Białystok w rundzie wiosennej ekstraklasy (na sektor BOK)

Zapraszamy wszystkich kibiców żółto-czerwonych do wyrabiania sobie kart oraz korzystania z nich jako środka płatniczego – jak widać, to naprawdę się opłaca!

Wnioski o wydanie Kart Kibica, możemy składać w Galerii Zielone Wzgórza na Wyspie Kibica, oraz w POK „Błękitny wieżowiec” na ul. Legionowej 28.

UWAGA! Zgłoszenie swojego udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu dostępnego TUTAJ

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00