Aktualności„Bury”: Uwielbiam barszcz z uszkami

„Bury”: Uwielbiam barszcz z uszkami

Marcin Burkhardt Święta Bożego Narodzenia spędzi tradycyjnie u babci w Elblągu. Piłkarz, wypożyczony z Metalista Charków do Jagiellonii Białystok, przyznał, że jego ulubionymi potrawami są barszcz z uszkami i smażony karp.

Z czym mi się kojarzą Święta Bożego Narodzenia? Na pewno z radością, przyjaźnią i rodziną. Święta są czasem spokoju i powinny zostać spędzone w gronie najbliższych. Jest to moment, w którym powinniśmy się zastanowić nad całym poprzednim rokiem. Jeżeli w tym okresie pojawiły się jakieś niesnaski rodzinne, jest to czas, w którym trzeba je rozwiązać – przyznał „Bury”.

Burkhardt Boże Narodzenie spędzi jak co roku. – W dzieciństwie na Święta przyjeżdżałem do Elbląga, do mojej babci. W tym roku kontynuuję tę tradycję – opowiadał pomocnik żółto-czerwonych, który przyznał, że nie bierze udziału w świątecznych przygotowaniach. – Tak się składa, iż niemal zawsze jestem ostatnim gościem i przyjeżdżam na gotowe – stwierdził. – Moją ulubioną potrawą na wigilijnym stole jest barszcz z uszkami. Również lubię smażonego karpia. Te potrawy mogę jeść cały czas – nie ukrywał Burkhardt.

„Bury” zdradził nam, że Nowy Rok będzie witać w polskich Tatrach. – Sylwestra spędzę z dziewczyną w Zakopanem – zakończył Burkhardt.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00