AktualnościSeratlić nie pomógł Czarnogórze

Seratlić nie pomógł Czarnogórze

We wtorek Ermin Seratlić wystąpił w eliminacjach młodzieżowych mistrzostw Europy w barwach Czarnogóry. Wyprawa reprezentacji pomocnika Jagiellonii Białystok do Armenii zakończyła się wysoką porażką jego drużyny.

Reprezentacja z Bałkanów została rozgromiona w Erewanie aż 4:1. Seratlić na murawie przebywał przez pierwszą połowę, zaś w przerwie został zmieniony przez Stefana Mugošę.

Erewan, 7 czerwca 2011r.
Armenia (U-21) – Czarnogóra (U-21) 4:1 (1:0)

1:0 – Malakjan 3`
2:0 – Malakjan 52`
3:0 – Howhannisjan 77`
3:1 – Nikolić 79`
4:1 – Pogosjan 84`

Czerwona kartka: Artak Aleksanjan (Armenia, 23. minuta, za drugą żółtą).

***
W towarzyskim meczu rozegranym w Oslo pomiędzy Norwegią a Litwą w barwach gości wystąpił Tadas Kijanskas, z którym Jagiellonia Białystok zdecydowała się rozstać po obecnym sezonie. To właśnie po faulu Kijanskasa sędzia podyktował w 82. minucie rzut karny dla Norwegów. Co prawda, strzał z „wapna” Mortena Gamsta Pedersena obronił bramkarz naszych wschodnich sąsiadów, ale już wobec dobitki był bezradny.