AktualnościConrad Company partnerem Jagi

Conrad Company partnerem Jagi

Niezmiernie miło nam poinformować, iż nowym partnerem Jagiellonii Białystok został Conrad Company. Białostocki klub zareklamuje firmę na stadionie, w zamian otrzymując świadczenia finansowe a także sprzęt (m.in. kostkarkę do lodu, szczególnie przydatną fizjoterapeutom przy urazach zawodników). Witamy Conrad Company na żółto-czerwonym pokładzie!

Conrad Company istnieje od 1981 roku. Odział w Białymstoku rozpoczął swoją działalność w 1989 roku i zajmuje się projektowaniem, doradztwem, wyposażeniem i serwisem obiektów gastronomicznych, restauracji, kuchni hotelowych, pralnic oraz sklepów na terenie całego kraju, a w szczególności w północno-wschodniej części Polski. Firma dostarcza sprzęt gastronomiczny do hoteli, restauracji oraz obiektów komercyjnych.

Nowoczesny salon wystawowy, o pow. 1600m kw., znajduje się w  Kol. Porosły (przy trasie Warszawa-Białystok)  koło Białegostoku. Pozwala on na zaprezentowanie oferowanych urządzeń, a doświadczenie firmy  gwarantuje realizację zamówień  dopasowanych do indywidualnych potrzeb i zgodnych z życzeniami klientów.

W kontaktach z klientami, Conrad Company  buduje partnerskie relacje tworzące  fundament długotrwałej współpracy, stąd podczas  działalności firma nabyła wiele doświadczeń i pozyskała grono zadowolonych klientów.

Specjalnie w trosce o klientów Conrad Company wdrożyła Certyfikat Jakości ISO 9001.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00