AktualnościMakuszewski typuje wyniki 11. kolejki

Makuszewski typuje wyniki 11. kolejki

 O wytypowanie wyników 11. kolejki T-Mobile Ekstraklasy poprosiliśmy Macieja Makuszewskiego. Młody pomocnik białostoczan przewiduje, że drużyna Michała Probierza zatrzyma Wisłę, a Jagiellonia przed własną publicznością poradzi sobie z GKS-em Bełchatów. Oto pozostałe typy Makuszewskiego.

KGHM Zagłębie Lubin – Korona Kielce X

Zagłębie potrzebuje punktów, z drugiej jednak strony Korona cały czas jest w niezłej dyspozycji, dlatego też obstawiłbym podział punktów.

Górnik Zabrze – Ruch Chorzów 1

Derby. Powiedziałbym, że mecz na remis, ale wydaje mi się, że bardziej zdeterminowany będzie Górnik z uwagi na to, że gra u siebie.

Jagiellonia Białystok – GKS Bełchatów 1

Pewna „jedynka”. Jagiellonia podrażniona ostatnią – niesłuszną zresztą – porażką z Wisłą zrobi wszystko, żeby wygrać przed własną publicznością.

Śląsk Wrocław – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 1

Śląsk ostatnio przegrał w Bełchatowie i nie pozwoli sobie na drugą z rzędu utratę punktów. Poza tym występuje w roli gospodarza.

Lechia Gdańsk – Lech Poznań X

Spotkają się dwie dobre drużyny, ale myślę, że Lech nie zdoła wygrać tego meczu i będzie musiał zadowolić się tylko jednym punktem.  

ŁKS Łódź – Wisła Kraków X

Trener Probierz na pewno szykuje już jakąś niespodziankę na Wisłę i myślę, że beniaminek w konfrontacji z mistrzem Polski uratuje remis.

Legia Warszawa – Widzew Łódź 1

Takie małe derby Polski. Widzew jest trapiony kontuzjami, kilku zawodników będzie musiało pauzować z powodu kartek, dlatego myślę, że Legia powinna poradzić sobie z RTS-em.

Cracovia Kraków – Polonia Warszawa X

Cracovia jest w dołku i potrzebuje punktów, z kolei Polonia Warszawa jest podrażniona ostatnim meczem i decyzjami sędziego w związku z czym za wszelką cenę będzie chciała się odegrać. Myślę, że w Krakowie padnie remis.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00