AktualnościNowa kolekcja jesienno-zimowa

Nowa kolekcja jesienno-zimowa

W sprzedaży pojawiły się już jagiellońskie produkty z nowej kolekcji jesienno-zimowej. Czapki, rękawiczki, bluzy, koszulki oraz kurtki czyli wszystko co jest potrzebne na coraz chłodniejsze już dni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronach oficjalnego sklepu internetowego – sklep.jagiellonia.pl – oraz w naszych punktach sprzedaży – na Wyspie Kibica w C.H. „Alfa” oraz w „Jaga Fan Shop” w Galerii Zielone Wzgórza.

Jesień w pełni a za oknami coraz chłodniej. Przebywając na świeżym powietrzu nie trzeba jednak marznąć. Wystarczy zaopatrzyć się w produkty z kolekcji jesienno-zimowej, dostępnej już w naszych punktach sprzedaży. Zimowe czapki (nowe wzory), rękawiczki, ciepłe bluzy czy kurtki trafiły już do sprzedaży. Warto zapoznać się z nowościami, które nadadzą Ci jagiellońskiego charakteru!

Prawdziwym hitem są dwustronne, bardzo ciepłe bluzy, mogące z powodzeniem spełniać funkcje kurtek. Idziesz na mecz ? Załóż ją na żółto-czerwoną, pasiastą stronę i wyróżniaj się z tłumu. Potrzebujesz czegoś subtelniejszego ? Zmień stronę i noś się dumnie z gryfem na piersi!

Już teraz zapraszamy na strony jedynego oficjalnego sklepu internetowego Jagiellonii Białystok – sklep.jagiellonia.pl, a także do naszych oficjalnych punktów sprzedaży – Wyspa Kibica Jagiellonii Białystok w C.H. „Alfa” oraz do „Jaga Fan Shop” w Galerii Carrefour Zielone Wzgórza!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00