AktualnościMESA: Zwyciężyć w ostatnim meczu

MESA: Zwyciężyć w ostatnim meczu

W ostatniej ligowej kolejce Młodej Ekstraklasy podopieczni Wojciecha Kobeszki w wyjazdowym meczu zmierzą się ze Śląskiem Wrocław o godzinie 12.00. Żółto-Czerwoni po nienajlepszym spotkaniu przed tygodniem z pewnością będą zostawić po sobie dobre wrażenie i zdobyć komplet punktów.

Młodzi Jagiellończycy w poprzedniej kolejce  nie zachwycili swoją grą i przegrali przed własną publicznością 1:2 z Lechią Gdańsk. Jednak z pewnością w ostatniej ligowej kolejce dadzą z siebie wszystko. – W każdym meczu przydały by się trzy punkty, raz się udaje je zdobyć a raz nie. Liczę, że chłopaki w ostatnim meczu tej rundy dobrze się zaprezentują i zostawimy dobre po sobie pozytywne wrażenie – mówi Kobeszko.

Przed niedzielnym spotkaniem napawać optymizmem może fakt, że Żółto-Czerwoni w tej rundzie lepiej sobie radzą z zespołami z górnej części tabeli, a do tych zalicza się właśnie Śląsk Wrocław – Nie jest to regułą, ale coś w tym jest. Śląsk jest w czołówce zespołów Młodej Ekstraklasy, mają dwa dobre zespoły, zarówno ten młodzieżowy, jak i ten seniorski. Na pewno nie będzie lekko, więc poczekajmy z prognozami wyniku do jutra – ostrzega opiekun Jagi.

Jagiellonia podobnie jak w ostatnich spotkaniach po raz kolejny zagra jedynie młodymi zawodnikami. Cieszy z pewnością powrót po kontuzji najlepszego strzelca zespołu – Kamila Zapolnika, który będzie w niedziele do dyspozycji trenera.

Szkoleniowiec młodych zawodników przed meczem dostrzega także minusy swojego zespołu, którymi jest nierówna gra na przestrzeni całej rundy – Mamy cały czas problem z utrzymaniem stałej formy. Naszym mankamentem w tym sezoenie jest to, że potrafimy rozegrać 2-3 bardzo dobre mecze, po czym następuje spadek formy. Pracujemy nad tym i dalej będziemy pracować. Wiele już zmienić nie można, bo został nam ostatni mecz, ale istotne jest to, żeby w przyszłości to także procentowało. Musimy wyeliminować również proste błędy z naszej gry – kończy Kobeszko.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00