AktualnościHomeschool partnerem Akademii

Homeschool partnerem Akademii

Szkoła Językowa Homeschool oraz Jagiellonia Białystok podpisały umowę partnerską na mocy której Homeschool będzie uczyć adeptów Akademii Piłkarskiej „Jagiellona”. W zamian nasz nowy partner zyskał prawo wykorzystania wizerunku piłkarzy oraz reklamę na stadionie. Twarzami Homeschool zostało dwóch cenionych i coraz lepiej zapowiadających się piłkarzy Jagi: Tomasz Kupisz i Thiago Cionek.

– Cieszę się, że Homeschool może współpracować z Jagiellonią i mieć czynny wkład w rozwój językowy wychowanków Jagielloni.  Idealnie wpisuje się to w naszą misję więcej niż szkoła, którą z powodzeniem realizujemy od 10 lat – powiedział Wojcech Kuczyński, dyrektor generalny Homeschool.

Szkoła Językowa Homeschool jako jedyna w województwie podlaskim posiada prestiżowy Znak Jakości PASE.  Dla potencjalnego studenta Homeschool oznacza to trzy rzeczy: gwarancję wysokiej jakości nauczania i wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, gwarancję stałego nadzoru metodycznego w trakcie trwania kursu oraz gwarancję przestrzegania zasady fair play w reklamie, wobec konkurencji i w umowach z klientami.  Znak Jakości przyznawany jest szkołom językowym w Polsce, które przejdą surową kontrolę jakości co trzy lata.

Homeschool uczy angielskiego i hiszpańskiego dzieci, młodzież i dorosłych.  Poza nauczaniem języków obcych realizuje misję pomocy UNICEF  w programie “Pora spojrzeć dalej” oraz podpowiada rodzicom jak udomowić język angielski na codzień, tak aby dziecko komunikowało się chętnie i naturalnie.

Więcej informacji o Homeschool na www.homeschool.pl

W ramach umowy -kolejne  2 grupy zawodników BSP Jagiellonia będą przez najbliższy rok uczyć się Języka Angielskiego.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00