AktualnościAW-Narzędzia przez kolejny rok z Jagą

AW-Narzędzia przez kolejny rok z Jagą

Z nieukrywaną przyjamnością informujemy, iż firma AW-Narzędzia jako pierwsza  postanowiła przedłużyć umowę marketingową z Jagiellonią Białystok o kolejny rok. AW-Narzędzia należy do Sponsorów Classic naszego klubu. Dziękujemy za zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni.

AW-Narzędzia istnieje na rynku od 1999 r., będąc jedną z wiodących hurtowni w branży narzędziowej w północno-wschodniej Polsce. Firma specjalizuje się w dystrybucji hurtowej narzędzi ręcznych, ogrodniczych a także elektronarzędzi, maszyn i urządzeń spalinowych. Wykorzystując własną flotę samochodów dostawczych regularnie dostarcza towar do kilkuset partnerów handlowych w regionie. Umowy z  głównymi firmami spedycyjnymi rozszerzają obszar działania na teren całego kraju. Domeną AW-Narzędzia  jest  także fachowa i kompleksowa obsługa klientów indywidualnych, przedsiębiorstw budowlanych oraz warsztatów samochodowych. Firma gwarantuje najszerszy na rynku asortyment przy zachowaniu najlepszych warunków handlowych, stale dostosowując ofertę do oczekiwań odbiorców. Dzięki solidności i rzetelności z każdym rokiem działalności AW-Narzędzia poszerza grono swoich zadowolonych klientów. Doświadczenie, fachowość oraz osiągnięcia zostały docenione przez czołowych polskich producentów, importerów oraz dostawców w branży narzędziowej.

W chwili obecnej finalizowane są kwestie przedłużenia kontraktów z kilkoma innymi firmami, o czym wkrótce poinformujemy.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00