AktualnościKašćelan w Bułgarii, Twardowski i Bujnowski w Wigrach

Kašćelan w Bułgarii, Twardowski i Bujnowski w Wigrach

Mladen Kašćelan w rundzie wiosennej zagra w zespole lidera ligi bułgarskiej PFC Ludogorets Razgrad, zaś Michał Twardowski i Rafał Bujnowski w drugoligowych Wigrach Suwałki.

28-letni Mladen Kašćelan (na zdjęciu), który do Jagiellonii trafił w zimie 2009 roku ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w ŁKS-ie Łódź. Reprezentant Czarnogóry  od dłuższego czasu nosił się z zamiarem zagranicznego wyjazdu. Do lidera ligi bułgarskiej Mladen trafi na zasadzie półrocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu. PFC Ludogorets w 15. spotkanich bieżącego sezonu zgromadził 36 punktów, tyle samo co drugi w tabeli CSKA Sofia.

Z kolei Michał Twardowski i Rafał Bujnowski zagrają w najbliższej rundzie w drugoligowych Wigrach Suwałki. Pierwszy z nich, 22-letni napastnik jesień spędził w innym zespole drugiej ligi Resovii Rzeszów. Do Wigier trafi na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Trzy lata młodszy Bujnowski do suwalskiego klubu trafi natomiast na zasadzie transferu definitywnego. Mistrz Polski juniorów starszych z ubiegłego roku ostatnio był wypożyczony do trzecioligowej Olimpii Zambrów.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00