AktualnościOstatni trening przed wyjazdem

Ostatni trening przed wyjazdem

Po dwóch dniach wolnego Jagiellończycy powrócili do treningów. Na obiektach MOSP-u spotkali się dzisiaj niemalże wszyscy zawodnicy, którzy jutro z rana wyruszą do Turcji. Zabrakło jedynie Grzegorza Sandomierskiego, który z kolegami spotka się już na lotnisku w Warszawie.

Lista zawodników, którzy wylecą na dwutygodniowe zgrupowanie do Turcji cały czas się zmienia i podamy ją dopiero jutro z rana, kiedy wszyscy wytypowani przez trenerów piłkarze wsiądą już do autokaru. Zmienili się także sparingpartnerzy i listę przeciwników zaktualizujemy również jutrzejszego poranka.

Wiemy już, że nie dojdzie do transferu Dawida Szufryna. Rosły obrońca Kolejarza Stróże nabawił się urazu, w związku z czym na razie zrezygnowano z jego usług. Jego miejsce w samolocie do Turcji zajmie młody Emil Łupiński.

Na zgrupowaniu zabraknie również Jakuba Słowika, Krzysztofa Barana a także Michała Stecia. Sytuacja tego pierwszego, wyjaśni się już niebawem i najprawdopodobniej zostanie on wypożyczony z klubu. Baran wraz ze Steciem wybierają się z kolei do Radzionkowa, gdzie negocjować będą warunki indywidualnego kontraktu. Klub w ich przypadku również planuje wypożyczenie.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00