AktualnościŚlubowanie Jagiellończyków i uhonorwanie zwycięzców Riga Cup

Ślubowanie Jagiellończyków i uhonorwanie zwycięzców Riga Cup

13 lutego, w Centrum Handlowym Alfa, odbyła się uroczystaprezentacja drużyny Jagiellonii Białystok przed rundą wiosenną sezonu2011/2012. Tłumnie zgromadzeni tego dnia kibice, byli świadkami dwóch niezwykleważnych dla młodych Jagiellończyków momentów.

Pierwszym z nich było uroczyste, jagiellońskie ślubowaniedla dwóch najmłodszych grup grających w strukturach Akademii Piłkarskiej -żaków (trener Robert Speichler) oraz grupy naborowej (trener Przemysław Papiernik). Każdy z Jagiellończków, po przeczytaniu jego treści, odpowiadałgłośnym „Ślubuję!” po czym otrzymywał od swojego trenera dyplom.

Treść ślubowania: „Ślubuję Jagiellonii Białystok, że będzieona dla mnie zawsze najważniejsza. Będę sumiennie wykonywać ćwiczenia trenera.Na boisku będę dawać z siebie wszystko i nigdy nie będę chciał wygraćpodstępem. Będę bronić dobrego imienia Jagiellonii oraz białostockiej piłkinożnej!”

Drugim, niezwykle miłym akcentem, było uhonorowaniepodopiecznych Tomasza Kulhawika i Piotra Grzybko, za wygranie turnieju RigaCup. Każdy z zawodników oraz trenerów, otrzymał od klubu pamiątkowe grawertony,a od kibiców gromkie brawa.

To właśnie fani naszej drużyny stworzyli niesamowitą oprawęcałego wydarzenia a swoimi śpiewami i brawami, pozwolili się poczuć młodszympiłkarzom jak ich starsi koledzy.

Zapraszamy do działu „Galeria”, gdzie można obejrzeć zdjęciaz wyżej wymienionych wydarzeń.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00