AktualnościJaga gra z WOŚP-em!

Jaga gra z WOŚP-em!

Niebawem startuje 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rok rocznie na aukcjach specjalnych przygotowanych przez organizatorów wylicytować można wspaniałe pamiątki, które przekazują znani sportowcy, również Jagiellończycy. Tradycyjnie nasz klub również wspiera WOŚP.

21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedziele na Rynku Kościuszki. Na scenie wylicytować będzie można m.in. jedyną i niepowtarzalną koszulkę z autografami zawodników Jagiellonii przygotowaną specjalnie w tym celu.

WOŚP to również licytacje na portalu aukcyjnym allegro.pl. W tym roku możemy tam znaleźć m.in. specjalnie bitą przez Narodowy Bank Polski monetę w komplecie z wielkim zdjęciem Tomasza Frankowskiego i jego autografem. Do akcji włączył się również nasz sponsor techniczny – marka Under Armour. Tylko tam możemy zdobyć buty Tomasza Frankowskiego z jego autografem oraz plakat Jagiellonii również podpisany przez jednego z najskuteczniejszych strzelców polskiej ligi – popularnego „Franka”. Nie lada niespodziankę wszystkim kibicom przygotowała również Ekstraklasa SA. Na aukcjach WOŚP wylicytować będzie można „jedyny taki mecz” w życiu – zobacz jak wygląda spotkanie ekstraklasowych drużyn zza kulis! Więcej informacji w poniższych linkach do poszczególnych aukcji.

Celem zbiórki w tym roku jest wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, oraz wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Zachęcamy do licytowania!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00