Aktualności500 tys. zł dotacji trafi do Jagiellonii

500 tys. zł dotacji trafi do Jagiellonii

500 tysięcy złotych dotacji trafi do Jagiellonii z kasy miejskiej Białegostoku. To wynik rozstrzygnięcia konkursu, w którym mogły wziąć udział sportowe spółki akcyjne.

Władze Białegostoku w konkursie na realizację programów szkolenia sportowego oraz uczestnictwo w zorganizowanej rywalizacji sportowej przez sportowe spółki akcyjne miało do rozdysponowania pół miliona złotych na pierwsze półrocze bieżącego roku. Oferty złożyły dwie spółki, w tym Jagiellonia-Białystok SSA.

Według komisji konkursowej wniosek naszej spółki spełnił wszelkie kryteria przetargowe, a to oznacza, że do klubowej kasy wpłynie 500 tys. złotych.

Uzyskana dotacja przeznaczona zostanie na pokrycie kosztów organizacji obozów szkoleniowych, meczów wyjazdowych, zajęć treningowych oraz zakup sprzętu sportowego na potrzeby I drużyny, drużyny Młodej Ekstraklasy oraz zespołów juniorów starszych i młodszych.

Miasto Białystok jest bardzo ważnym partnerem klubu, a udzielanie wsparcie jest dla nas bardzo istotne, za co serdecznie dziękujemy.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00