AktualnościTrenerzy o meczu Korona – Jagiellonia

Trenerzy o meczu Korona – Jagiellonia

W meczu 27. Kolejki T-Mobile Ekstraklasy Korona Kielce rozbiła Jagiellonię Białystok 5:0. Oto co powiedzieli po meczu trenerzy obu drużyn.

Tomasz Hajto (trener Jagiellonii): – Mecz ułożył się dla nas fatalnie. Już po raz kolejny tracimy bramkę na początku, do tego znowu nie skończyliśmy meczu w jedenastu. Nie wygląda to za wesoło. Trzeba tę porażkę zanalizować i porozmawiać z zawodnikami. Mimo że graliśmy w osłabieniu, to przegraliśmy za wysoko. Korona gdzie nie kopnęła, to wszystko wchodziło do bramki. Kluczowa w tym spotkaniu była sytuacja Tomasza Kupisza, kiedy trafił w poprzeczkę. Przykro nam po tym meczu. Chłopaki są naprawdę załamani. W następnym spotkaniu musimy dać z siebie wszystko.

Leszek Ojrzyński (trener Korony): – Brawa należą się dla całej drużyny. Taki mieliśmy plan, żeby szybko zdobyć gola. Wiemy jaka była aura i zespołowi, który przegrywał trudniej było gonić wynik. Pomogła nam bramka zdobyta na początku i ta sytuacja, w której Jaga straciła bramkarza. Do przerwy prowadziliśmy 3:0, ale musieliśmy być dalej skoncentrowani. Mówiliśmy sobie, że był taki mecz, w którym Jagiellonia też po pierwszej połowie przegrywała 0:3, ale zdołała wyrównać do 3:3. Wprawdzie wtedy grali w jedenastu, ale i tak musieliśmy uważać. Udała nam się ta sztuka i zagraliśmy na zero z tyłu.
Przed nami jeszcze trzy kolejki i chcemy także zagrać skutecznie. Jedyny duży minus tego spotkania to kontuzja Macieja Korzyma. Wiemy jak ważny to dla nas zawodnik, a zanosi się na jego długą przerwę w grze.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00