AktualnościSkowron i Tarnowski wolnymi zawodnikami

Skowron i Tarnowski wolnymi zawodnikami

22-letni bramkarz, Łukasz Skowron (na zdjęciu) oraz o  rok starszy pomocnik, Paweł Tarnowski nie zagrają w przyszłym sezonie w barwach Jagiellonii. Białostocki klub w obu przypadkach nie skorzystał z opcji przedłużenia obowiązyjących do 30 czerwca br. kontraktów o kolejne dwa lata, jak to było zapisane w umowach.

Obaj zawodnicy do Białegostoku trafili latem ubiegłego roku z Radomiaka Radom, z którym wywalczyli awans do II ligi. Miejsce w jedenastce prowadzonej przez Tomasza Hajtę drużyny niespodziewanie wywalczył ten pierwszy, jednak po pięciu kolejkach stracił je na rzecz Jakuba Słowika. Do składu wrócił dopiero, po tym jak Kuba musiał pauzować za czerwoną kartkę. W sumie wystąpił ośmiu spotkaniach ligowych oraz jednym Pucharu Polski (łącznie 777. minut).

Również w początkowej fazie sezonu na boisku pojawiał się Tarnowski, który był jednak tylko zmiennikiem. Po rundzie jesiennej, w której wystąpił w siedmiu meczach ligowych i jednym Pucharu Polski (łącznie 290. minut)  został wypożyczony do Polonii Warszawa. Tam również był tylko zawodnikiem rezerwowym.
Łukaszowi i Pawłowi dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszego klubu i życzymy sukcesów w dalszej karierze.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00