AktualnościGóralski: Debiut był udany

Góralski: Debiut był udany

W sobotnim sparingu z Dolcanem Ząbki po raz pierwszy białostockiej publiczności zaprezentował się najnowszy nabytek naszego klubu, pozyskany z Wisły Płock, Jacek Góralski.

– Zabraliśmy dobre spotkanie i stworzyliśmy sobie więcej sytuacji niż drużyna z Ząbek. Mimo, że to tylko sparing cieszymy się z wygranej i miejmy nadzieję, że tę passę podtrzymamy w kolejnych spotkaniach – powiedział po spotkaniu z pierwszoligowcem 22-letni m pomocnik, który był zadowolony ze swojego debiutu w nowej drużynie.

– Miałem kilka fajnych odbiorów ale miałem też w  końcówce sytuację, której jednak nie wykorzystałem. Reasumując oceniam, że debiut był w miarę udany.

Byłego zawodnika Wisły Płock czeka trudna rywalizacja o miejsce  na środku pomocy.

– Jest dużo zawodników do gry w środku pomocy, ale wierzę, że wywalczę sobie miejsce w składzie – deklaruje wychowanek Zawiszy Bydgoszcz, który jeszcze przed miesiącem rywalizował na boiskach pierwszoligowych, a być może już we czwartek dostanie szansę występu w europejskich pucharach.

– To bardzo fajna opcja dla mnie, aczkolwiek myślałem, że będzie można mnie już zgłosić do rewanżowego meczu z  Kruoją, ale okazało się, że nie. Wierzę zatem, że teraz dostanę swoją szansę – zakończył Góralski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00