AktualnościNowa Jagiellonia.pl – Walentynkowa niespodzianka dla kibiców Jagi!

Nowa Jagiellonia.pl – Walentynkowa niespodzianka dla kibiców Jagi!

Drodzy Kibice, w związku ze zbliżającymi się Walentynkami nasz Klub postanowił sprawić Wam miłą niespodziankę. Tak oto prezentujemy Wam naszą nową stronę oficjalną Jagiellonia.pl!

Dotychczasowa strona przechodzi do historii. W jej miejsce, po wielu tygodniach pracy, pojawia się portal stworzony z myślą o wszystkich Kibicach Jagiellonii Białystok, korzystających zarówno z komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Teraz już bez żadnych przeszkód możecie przeglądać dowiedzieć się wszystkich niezbędnych informacji o naszym Klubie i naszej Drużynie na swoich smartfonach oraz tabletach.

Nowa Jagiellonia.pl to połączenie innowacyjności, estetyki oraz wydajności. Strona ta da nam wiele możliwości, które będziemy mogli wdrażać w miarę potrzeb Klubu oraz naszych Kibiców. Chcemy, aby czytelnik na naszej stronie nie tylko mógł być na bieżąco informowanych o wszystkich aktualnościach związanych z Klubem, ale też miło i przyjemnie spędził swój czas wolny. Dlatego też staraliśmy się pokazać wszelkie informacje w jak najatrakcyjniejszej formie, ale też stworzyć szereg funkcjonalności, takich jak JagaTyper, oceny dla zawodników za ostatni mecz czy wreszcie nowy ekran „Szatni” pierwszego zespołu.

Drodzy Kibice, mamy nadzieję, że nasz nowy portal przypadnie Wam do gustu, bo to z myślą o Was został stworzony. Wierzymy, że pozwoli on Wam być bliżej naszego wspólnego dobra, jakim jest klub Jagiellonia Białystok. Dziękujemy, że jesteście z nami. Liczymy na Wasze nieocenione wsparcie oraz głośny doping w nadchodzącej rundzie wiosennej.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00