AktualnościRomanczuk: Brakuje słów po takim meczu

Romanczuk: Brakuje słów po takim meczu

        – Po takim meczu nie ma się zbyt wiele do powiedzenia, bo wszystko było widać na boisku. Przegraliśmy 0:4, nie mam słów po takim spotkaniu – powiedział po porażce z Legią Warszawa kapitan Jagiellonii w tym spotkaniu – Taras Romanczuk.

– Trener mówił przed meczem, że Legia zaatakuje nas wysokim pressingiem i musimy to przetrwać. Niestety, zupełnie nam się to nie udało, bo straciliśmy szybko dwie bramki. Szkoda, że nie potrafiliśmy pod koniec pierwszej połowy zmniejszyć naszych strat, bo mieliśmy na to dobrą okazję. Nie ma słów, żeby opisać tę porażkę, bo tkwi w nas wciąż sporo emocji – kontynuował ukraiński pomocnik Jagi, który nie ukrywa, że tego dnia piętą Achillesową naszej drużyny była duża liczba błędów indywidualnych poszczególnych zawodników. 

– Mieliśmy jak najbardziej unikać błędów indywidualnych, a tych zdarzyło nam się w tym meczu sporo, co kosztowało nas przynajmniej dwa gole. Mam nadzieję, że w następnym meczu uda się to poprawić – tłumaczył Romanczuk, który wie, że Jagiellończycy w piątek nie mogą sobie pozwolić na wpadkę.

– W meczu ze Śląskiem gramy o sześć punktów. Musimy zebrać wszystkie siły na to spotkanie i pokazać się z dobrej strony przed naszymi kibicami. Przy okazji chciałbym bardzo podziękować kibicom za to, że tak licznie zgromadzili się dziś w sektorze gości. Mam nadzieję, że zawsze będą z nami – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00