AktualnościCo, gdzie, kiedy przed meczem ze Śląskiem?

Co, gdzie, kiedy przed meczem ze Śląskiem?

W piątek (18.02 godz. 18:00) w meczu 23. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia na stadionie przy ul. Słonecznej podejmie Śląsk Wrocław. Poniżej przedstawiamy zestaw podstawowych informacji, które z pewnością ułatwią poruszanie się po stadionie, przed i w trakcie meczu.

OTWARCIE BRAM STADIONU: godz. 16.00. Prosimy o przyjście na stadion możliwie wcześnie przed meczem w celu sprawnego wejścia na obiekt, uniknięcia kolejek i nerwów.

WEJŚCIE NA OBIEKT:

Osoby posiadające bilety na sektory 5, 37 wchodzą od ul. Słonecznej, poprzez wejście SVIP,VIP.

Jednocześnie informujemy, że kołowrót nr 4 (symbol K4 na mapce) ulokowany na rogu ulic: Wiosenna/Ciołkowskiego będzie nieczynny. W związku z powyższym wejście na sektory : ŁUK oraz PROSTA będzie możliwe przez kołowrót nr 5 (symbol K5 na mapce) znajdujący się przy ul. Wiosennej.

Parking dla kibiców Super VIP  wydzielony na parkingu ogólnym, wjazd od ulicy Słonecznej, możliwość zaparkowania po okazaniu biletu na sektor Super VIP.

W dniu meczu KASY, PUNKT INFORMACYJNY, PUNKT WYRABIANIA KART KIBICA (punkty kasowe przy wejściu na stadion od ulicy Słonecznej).

  • kasy będą czynne od godz. 15:30 do ostatniego klienta,
  • wszelkie informacje związane z organizacją meczu można będzie uzyskać u stewardów obecnych na obiekcie i poza nim, pytania można również kierować na adres 

W dniu meczu bilety można będzie również nabyć w:                                 –   Jaga Fan Shop Carrefour ul. Wrocławska 20, Białystok w godz. 9.00-21.00                –   Jaga Sklep   ul. Bohaterów Monte Cassino  6/31 w godz. 9.00-15.00                –   Sklep Cescom ul. Kręta 14 w godz. 9.00-14.00
                –   PC Doctor ul. Malmeda 13 w godz. 12.00-18.00                –   Saloniki Kolportera 

PARKINGI:

Parking ogólnodostępny, bezpłatny dla kibiców, przedstawicieli mediów -> wjazd od ulicy Słonecznej i Kawaleryjskiej.

Lech Sp. z o.o. w dniu meczu udostępnia kibicom parking na 700 miejsc przy Targowisku – w godz. od 16:00 do 21.00. Wjazd na parking będzie płatny i będzie wynosił 3 zł. Korzystających z parkingu obowiązuje zakaz wstępu na teren Targowiska Miejskiego.

Zaparkować samochody będzie można również na jezdni ul. Wiosennej. Chodnik wyłączony z parkowania. Parkingi przed stadionem przy jezdni ul. Słonecznej wyłaczone z użytkowania.

Parkowanie na jezdni na ul. Ciołkowskiego jest zabronione. 

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00