AktualnościOśrodek treningowy to nasz priorytet

Ośrodek treningowy to nasz priorytet

Odnosząc się do pojawiających się w internecie i mediach spekulacji dotyczących budowy ośrodka treningowego, Rada Nadzorcza i Zarząd Klubu Jagiellonia informują, że nie zmieniły się plany dotyczące tej inwestycji. Budowa ośrodka jest wciąż naszym priorytetem na najbliższe lata.

Rozpoczęcie planowanej od roku inwestycji przedłuża się z przyczyn, na które Klub nie ma wpływu. Kłopotem są drzewa, które rosną na nieruchomości. Według nowych przepisów, które weszły w życie już po podpisaniu umowy z miastem, znacznie wzrosną koszty ewentualnej ich wycinki. Potrzebowalibyśmy na to środków znacznie większych, niż zakładaliśmy przeznaczyć na budowę całego ośrodka treningowego. Aktualnie wspólnie z władzami Białegostoku rozważamy zmianę lokalizacji inwestycji. Jak jednak podkreślamy, nie oznacza to rezygnacji z projektu, który dla Klubu ma strategiczne znaczenie.

Drugim z ostatnio często poruszanych tematów, jest udział Jagiellonii w inwestycji budowalnej „Apartamenty Jagiellońskie”. Pomiędzy Klubem, a spółką developerską zostało zawarte porozumienie. Gwarantuje ono Klubowi dochód od każdego sprzedanego metra kwadratowego mieszkania w tej inwestycji. Szczegóły umowy objęte są tajemnicą handlową.

                                                                          Rada Nadzorcza i Zarząd Klubu Jagiellonia Białystok

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00