AktualnościJagielloński rozkład jazdy: 18-20 marca

Jagielloński rozkład jazdy: 18-20 marca

Kolejny weekend, kolejna drużyna Jagiellonii wraca po przerwie do oficjalnych rozgrywek. Tym razem Ligę Makroregionalną rozpoczynają nasi juniorzy młodsi. Co oprócz tego czeka nas w piątek, sobotę i niedzielę? Oto ‘Jagielloński rozkład jazdy’.

Zdecydowanie najważniejsza część weekendowych zmagań będzie miała miejsce już w piątek, gdy zostanie rozegrany mecz 28. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Jagiellonią Białystok. Obie drużyny bardzo potrzebują trzech punktów – Wisła walczy o oddalenie się od strefy spadkowej, podczas gdy dla Jagiellonii każdy punkt w walce o pierwszą ósemkę jest na wagę złota. Początek spotkania na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie o godzinie 20:30. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Canal+ Sport.

W sobotę swoje mecze wyjazdowe rozegrają nasze rezerwy oraz drużyny juniorów starszych i młodszych. W samo południe juniorzy starsi Tomasza Kulhawika i Piotra Grzybki postarają się zrobić kolejny krok w kierunku półfinałów Centralnej Ligi Juniorów. Ich rywalem będzie nieobliczalna Korona Kielce. Równolegle, w Elblągu rozgrywki Ligi Makroregionalnej zainaugurują juniorzy młodsi Samuela Tomara i Jakuba Kozioła. Przeciwnikiem Jagiellończyków będzie Olimpia Elbląg.

Bardzo istotne spotkanie czeka o godzinie 15:30 drugi zespół Jagi. Drużyna Dariusza Bayera powalczy na wyjeździe o cenne punkty z bezpośrednim rywalem o utrzymanie w III lidze, Zniczem Biała Piska.

Drużyny naszej Białostockiej Szkółki Piłkarskiej na razie skupiają się na przygotowaniach do rundy wiosennej, której rozpoczęcie jest dopiero przed nimi. Bardzo ciekawe sparingi czekają m.in. drużyny z roczników 2001 i 2002, które zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z Arki Gdynia.

Jagielloński rozkład jazdy na weekend 18-20 marca:

Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Jagiellonia (piątek, 20:30, transmisja: Canal+ Sport)

III liga:
Znicz Biała Piska – Jagiellonia II (sobota, 15:30)

Centralna Liga Juniorów:
Korona Kielce – Jagiellonia (sobota, 12:00)

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych:
Olimpia Elbląg – Jagiellonia (sobota, 12:00)

Juniorzy młodsi (2001):
Sparing: Arka Gdynia – BSP Jagiellonia (2001) (sobota, Ostróda)

Trampkarze (2002):
Sparing: Arka Gdynia – BSP Jagiellonia (2002) (sobota, Ostróda)

Orliki (2006):
Sparing: BSP Jagiellonia (2006) – Szkoła Techniki Futbolu „Champion” (sobota)

Drużyna młodzików z rocznika 2003 w ten weekend ma wolne.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00