AktualnościBSP 2006 zwycięskie w sparingach z MOSP

BSP 2006 zwycięskie w sparingach z MOSP

Piłkarze BSP Jagiellonia z rocznika 2006 wygrali w sobotę dwa mecze sparingowe z zespołami MOSP Białystok z rocznika 2005. Żółto-Czerwoni wygrywali kolejno 6:5 oraz 5:3.

– Nasi zawodnicy do meczów podeszli bardzo zdeterminowani. Mimo iż przeciwnik był starszy i przewyższał naszych zawodników warunkami fizycznymi, pokazaliśmy, kto od początku będzie dyktował warunki gry, pokazując przy tym wysoki poziom piłkarski. Był to kolejny mecz, w którym chłopcy potwierdzili, że drzemie w nich duży potencjał piłkarski. Gratuluję wszystkim naszym zawodnikom wzorowej postawy piłkarskiej w rywalizacji z wymagającym przeciwnikiem – podsumował sobotnie gry kontrolne trener Leśniewski.

MOSP I Białystok (2005) – BSP Jagiellonia I (2006) 5:6

Bramki: Olaf Barcewicz, Karol Chilmon, Iwo Czajkowski, Bartosz Nieciecki 2, Hubert Woźniel.

Skład BSP I: Damian Fajfer, Olaf Barcewicz, Karol Chilmon, Iwo Czajkowski, Mateusz Czarnecki, Wiktor Gęgotek, Andrzej Kondraciuk, Eryk Kozłowski, Bartosz Nieciecki, Błażej Rusiłowicz, Mikołaj Siemieniuk, Hubert Woźniel, Hubert Borowski, Samuel Woronecki.

MOSP II Białystok (2005) – BSP Jagiellonia II (2006) 3:5

Bramki: Łukasz Chomczyk 4, Alex Wiśniewski.

Skład BSP II: Kajetan Dąbrowski, Dawid Treszczotko, Łukasz Chomczyk, Kamil Gąsowski, Julian Kondraciuk, Tymoteusz Kulik, Igor Niemancewicz, Patryk Talipski, Armin Wasiluk, Alex Wiśniewski, Miłosz Szulżuk.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00