Aktualności32. kolejka Ekstraklasy – zapowiedź

32. kolejka Ekstraklasy – zapowiedź

We wtorek startuje 32. kolejka Ekstraklasy. W środę swoje spotkania rozegrają drużyny z grupy B.

W Niecieczy Termalika Bruk-Bet podejmie Koronę Kielce. Gospodarze po ostatniej wygranej poprawili pozycję w tabeli i zagrają przed własną publicznością. Podopieczni Piotra Mandrysza muszą znaleźć sposób na bardzo skutecznego wiosną Airama Cabrerę.

Znajdujący się w strefie spadkowej Górnik Łęczna podejmie Wisłę Kraków. Każdy inny wynik niż wygrana „Białej Gwiazdy” będzie sporym zaskoczeniem, ponieważ ekipa Dariusza Wdowczyka prezentuje atrakcyjny futbol, w którym ważnym elementem jest Rafał Wolski.

Górnik Zabrze podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Jeżeli ekipa Jana Żurka nie wygra z „Góralami”, to wydaje się, że jeszcze mocniej zakopie się w strefie spdkowej.

Jagiellonia pokrzepiona wygraną z Górnikiem Łęczna wyjedzie do Wrocławia, gdzie zmierzy się ze Śląskiem. „Żółto-Czerwoni” chcą umocnić się w tabeli, ale i zespół z Dolnego Śląska poprawił styl pod wodzą Mariusza Rumaka.

We wtorek swoje spotkania rozegrają drużyny z grupy mistrzowskiej. Liderująca Legia zagra w Chorzowie z Ruchem, Lech Poznań podejmie Piasta Gliwice, Lechia Gdańsk zagra z Pogonią Szczecin, a Cracovia z Zagłębiem Lubin.

32. kolejka Ekstraklasy

19.04
Cracovia – Zagłębie Lubin 18:00
Lech Poznań – Piast Gliwice 18:00
Ruch Chorzów – Legia Warszawa 20:30
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin 20:30

20.04
Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Korona Kielce 18:00
Górnik Łęczna – Wisła Kraków 18:00
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała 20:30
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok 20:30

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00